folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Mayalar Yanılmadı. 21 Aralık 2012 Doğruydu, İnsanlık Yanlış Yorumladı.(Kafa Açma)

Mayalar Yanılmadı. 21 Aralık 2012 Doğruydu, İnsanlık Yanlış Yorumladı.(Kafa Açma)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Selam müridler. İnternette bir şeylere denk geldim. Dünya dışı üstün yaşamların varlığı ve sair mevzulara yürekten inandığım için bilimsel olup-olmadığını sorgulamadan inandım orası ayrı tabi ama sizle de paylaşmak fikrinizi almak istedim :) Eğer yazılanlar doğruysa, dünya tarihinden tut dine kadar ucu dokunacak bayağı psikopatça bir konu çünkü.

Not         : Aramızda sümerolog, filolog, uzay bilimci, ilahiyatçı, hobi aracılığıyla bu olaylara aşırı ilgi duyan herkes bi okuyup yorum yaparsa sevinirim. Zira, arkadaşlarla günlerdir bu konuyu tartışıyoruz :D

Not-2-    : Tartışma çıkaracak, konuyu koyu şekilde dine bağlayacak varsa rica ediyorum girip okumasın. Herkesin inancı kendine. İnanırız-inanmayız yalnızca şöyle fantastik şeyleri bile düşünmek insana vizyon katar, zararı olmaz. Durduk yerde banlanmayalım, seviyeli seviyeli kafa açalım şurda gözünüzü seveyim.

Kaynak   : http://www.bisosyo.com/mayalar-yanilmadi-21-aralik-2012-dogruydu-ve-biz-yanlis-yorumladik/

İçeriği kopyalamaya izin vermediği için kopyalayamadım. Linkten bakarsanız sevinirim.

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Yazıyı okudum. Mantıklı tabii ki. Evren hakkında o kadar çok bilinmezin içinde, Mayalar gibi derin bir uygarlığa ait (her ne kadar teori de olsa) bilgiler bence çok kıymatlidir. Bu arada 14 tabletin tamamını bilgisayara yedek aldım, okuyunca tekrar yorum yaparım.

Teşekkürler.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

http://www.hurriyet.com.tr/nasadan-flas-aciklama-dunyanin-on-kati-buyuklugunde-saklaniyor-40612293

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Biraz bilim, biraz hikaye. Türk insanının sevdiği türden bir haber.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Tamamen dogru oldugunu varsayalim. Hayatimizda ne degisiyor?

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Soyumuzun uzaylılar tarafından tecavüze uğramış maymunlardan geldiğini kabullenmiş oluyoruz.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
Toplam Hit: 1089 Toplam Mesaj: 6
kafa yakan konular