folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder Mehmetçik İçin Kitap Kampanyası

Mehmetçik İçin Kitap Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek

Sayın müridler,

Tekirdağ/Çerkezköy'de yedek subayım.Askerlere sosyal ve kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayacak bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.Çoğu mehmetçik görev süresinde zaman geçirmek adına kitap okumaya çalışıyor.Fakat alım gücü olmayan bir çok askerimiz var ve bir kitabı onlarca kişinin okuduğunu görüyorum.Bu duruma rağmen halihazırda bir kütüphane olmasına rağmen içinde okuyacak kitap olmaması ise üzücü bir durum.Malum askerliğini yapanlar katılacaktır her türden insan asker ocağında görülür.Cahili de var okumuşu da köylüsü ve şehirlisi de...İnsanların okumaya yönelebileceği bir ortam oluşturmak gerektiğine inanıyorum.Bu yüzden uzun zamandır yer aldığım tahribatta sürekli yardımseverliğini gözlemlediğim siz değerli müridlerden yardım istemeye karar verdim.Elinde fazla kitabı olanlar gönderebilirlerse mehmetçiğe layık bir kütüphane oluşturabiliriz.Fikir ve yorumlarınızla da katkıda bulunabilirsiniz.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

Müdür bazı kitap yada romanlar isth. şubesınden onaylanmıyor kıstas ları var unuttum. gönderecek arkadaslar için bilgilendirme yapman uygun olur

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

ak kimse okumaz onları

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    pr_x71 bunu yazdı

Sayın müridler,

Tekirdağ/Çerkezköy'de yedek subayım.Askerlere sosyal ve kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayacak bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz.Çoğu mehmetçik görev süresinde zaman geçirmek adına kitap okumaya çalışıyor.Fakat alım gücü olmayan bir çok askerimiz var ve bir kitabı onlarca kişinin okuduğunu görüyorum.Bu duruma rağmen halihazırda bir kütüphane olmasına rağmen içinde okuyacak kitap olmaması ise üzücü bir durum.Malum askerliğini yapanlar katılacaktır her türden insan asker ocağında görülür.Cahili de var okumuşu da köylüsü ve şehirlisi de...İnsanların okumaya yönelebileceği bir ortam oluşturmak gerektiğine inanıyorum.Bu yüzden uzun zamandır yer aldığım tahribatta sürekli yardımseverliğini gözlemlediğim siz değerli müridlerden yardım istemeye karar verdim.Elinde fazla kitabı olanlar gönderebilirlerse mehmetçiğe layık bir kütüphane oluşturabiliriz.Fikir ve yorumlarınızla da katkıda bulunabilirsiniz.

bilsem ki kapıdna geçecek kitaplar sizlere ulaşck göndereyim 10 15 kitap ama ulaşmaz işte sorun orda yasaklım kitap listesine girer.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Askerlere, hele hele Tekirdağ'da, üstelik Çerkezköy'de bahsettiğin ortamı kurmak çok zor hocam. Düşünce güzel,başarılar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pr_x71 bunu yazdı

Sayın müridler,

bende varda  benim göndereceğim kitaplar askeri istihbarat subaylığında onaydan geçmeyecek hoca yasaklı kitaplar listesindedir 

askerde kitabı kolay kolay okumaz kimse nadirdir boşa emek harcıyor olmayasın hoca benim pek vaktim yoktu ama  teskereci olduğumda can sıkıntısına radikal sol fikre dayalı siyasi bir kitap bulmuştum kütüphanede hala hayret ederim o kitap nasıl askeri istihbaratr subaylağınca incelenmiştir damgası vururlmuş şaşaırdım muhtemelen kitaba bakmadan vurdu o damgayı :) 

yakaladılar koğuşta kitabı olası bir aramada dedeim göte geldik ama damgayı görünce binbaşı bile şaşırdı :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

İstihbarat uğraşmıyor. Karargah bölük komutanı onaylarsa kütüphanedeki rafında yerini alır.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 1075 Toplam Mesaj: 7