Memur Ne Zaman Kredi Çekebilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

bekliyorsa hala

beyler memur olarak atandım . ama beceriksizler hala başlatamadılar . ptt ye atananlar 45 gündür çalışıyor ama benim atandığım kurumdaki beceriksiz insan kaynakları neyi bekliyorsa hala iş başı yapamadık bekliyoruz adamların keyfini.

neyse eylül içinde başlayacaksınız diyorlar . eylül 15 ten önce başlatırlarsa eylülde maaş alacağız .

ihtiyaç kredisi çekip araba almayı düşünüyorum .

maaş alır almaz bordromla gidip kredi çekebilir miyim yoksa bir kaç ay bekleme zorunluluğum var mı özel sektördeki gibi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek

Bankalardan kredi alabilmen için çalıştığın kurumda en az 6 ayının dolması gerekiyor.

saygılarımla

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    manyax_gokhan bunu yazdı

Bankalardan kredi alabilmen için çalıştığın kurumda en az 6 ayının dolması gerekiyor.

saygılarımla

özelde öyle olduğunu biliyorum ama memuriyette de mi böyle . farklı diyorlardı memuriyette . hiç bi farkı yok mudur özelle ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

işe başlar başlamaz çekebilirsin. eminim, son kararım.

Adsense Gelirli Siteler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

maas bordronla git, alayi verir kredi. ne zaman maas bordrosunu alirsan, o zaman kredi alabilirsin.

Ama ben senin yerinde olsam 10bin tl ihtiyac kredisi cekmek yerine, 5 ay beklerim, 10 ay beklerim. Cunku 10 bin tl aliyorsun, 13-14 bin oduyorsun. O kadar acilse bilemem ama diger turlu gerek yok bence.

mizahi tarafından 06/Eyl/12 02:54 tarihinde düzenlenmiştir

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

maas bordronla git, alayi verir kredi. ne zaman maas bordrosunu alirsan, o zaman kredi alabilirsin.

Ama ben senin yerinde olsam 10bin tl ihtiyac kredisi cekmek yerine, 5 ay beklerim, 10 ay beklerim. Cunku 10 bin tl aliyorsun, 13-14 bin oduyorsun. O kadar acilse bilemem ama diger turlu gerek yok bence.

walla haklısın dostum . boşu boşuna gidecek o kadar faiz bize girecek . bekleyedebilirim aslında .

bakayım bi yaşayacağım yerde arabaya ihtiyaç ne kadar . ona göre karar vereceğim . elaleme kaptırmayalım parayı

Toplam Hit: 2146 Toplam Mesaj: 6