Mersin/Toros Üniversitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Öncelikle merhabalar,

Sormak istediklerim Mersin'de yaşam nasıldır ben Manisalıyım haliyle uzak olunca tereddütlerim var ayrıca gidersem Bahçelievler tarafına gideceğim.Toros Üniversitesi Yazılım Müh. bölümüne gitmeyi planlıyorum işin içinde %50 burslu gitmek var o yüzden 2. tercihlerde yazmayı düşünüyorum fikirlerinizi almak istedim ayrıca ev kiraları falan nasıldır pahalı mıdır Mersin ? bide bazen televizyonda görüyorum Mersin de olaylar oluyor falan diye (yanlış anlaşılmasın 1-2 terörle ilgili olay gördüğümü hatırlıyorum).

Görüşler vs.

Saygılar.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

gelen gidemiyor mersinden güzel şehir. tabi yaşadıklarına bağlı olarak görüşlerin değişebilir kardeş.

ev kiraları merkezde 450-600 arası.

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

evet yanlıs duymamıssın : ) 2 ay önce sitelerde bim'i molotofladılar. siteler, yenipazar  çevresine geleceksen hiç gelme derim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Akdenizliysen git git durma her yerinde yaşanır.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo
    weskeyy bunu yazdı

Akdenizliysen git git durma her yerinde yaşanır.

Akdenizle alakam yok Manisalıyım.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo
    KarakartaL bunu yazdı

evet yanlıs duymamıssın : ) 2 ay önce sitelerde bim'i molotofladılar. siteler, yenipazar  çevresine geleceksen hiç gelme derim.

Şuanda tahmin edemiyorum ama okulun olduğu yere giderim heralde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

@heyet Hocamın söylediği gibi gelen gitmek istemiyor burda hayat bedavadan biraz pahalı :) pozcuda (okulun yakını)  350-400'e ev rahat bulursun.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo
    selo-g bunu yazdı

@heyet Hocamın söylediği gibi gelen gitmek istemiyor burda hayat bedavadan biraz pahalı :) pozcuda (okulun yakını)  350-400'e ev rahat bulursun.

Eyv sağolasın.Gidicem gibi olumlu yanıtlar alıyorum bir arkadaşım Mersinde kalıyor kesinlikle gel diyo aynen bi daha gitmek istemessin geri diyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yeco bunu yazdı
    selo-g bunu yazdı

Eyv sağolasın.Gidicem gibi olumlu yanıtlar alıyorum bir arkadaşım Mersinde kalıyor kesinlikle gel diyo aynen bi daha gitmek istemessin geri diyor.

kötü demiyorum ama doğduğumdan beri mersindeyim daha bi bokunu görmedim normal şehir iştela

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 1257 Toplam Mesaj: 9