Meryem Oğlu İsa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek

http://i39.tinypic.com/35jfrkm.jpg

Meryem Oğlu İsa | Tek Link

Kur'ân ayetlerinin ışığında Hz.İsa'nın hayatından kesitler sunan bu film gayri müslimlere tebliğ, müslümanları da bilgilendirme amacı taşımaktadır. İsa peygamberle alakalı klasik film ve belgesellerden çok farklı bir özelliğe sahiptir. Bu yapım Tevrat, Zebur ve İncil'in tahrife uğradığını delilleriyle ispatlamaktadır. Bu kitaplardan Hıristiyan ve yahudilerin hiçbir şekilde cevap veremeyecekleri çok bariz tezatlar gözler önüne serilmiştir. Ayrıca Allah'a ve peygamberlerine attıkları iftiralar da gösterilmiştir. Özellikle hıristiyan din adamlarının insanlardan gizlemeye çalıştığı tezat ve sözler ortaya konulmuştur . Misyonerlere cevap vermek isteyenler içinde çok önemli deliller sunulmuştur.

Tür: Belgesel

Dil: Türkçe
    Süre: 1 saat 43 dakika

Büyüklük: 700 Mb

Download

http://hotfile.com/dl/36820857/58b1eb8/Hz....ap2000.avi.html

Sanat için soyunana alkış tutan eller allah için kapanana neden zulmeder...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---ALPER---
    ---ALPER---'s avatar
    Erkek

eline sağlık usta...

Nerde şekil şukul varsa,hepsi toplanmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sağolasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chass
    Chass's avatar
    Erkek

eyw sizde sağolun

Sanat için soyunana alkış tutan eller allah için kapanana neden zulmeder...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

Ah hocam ah sabah sabah yaa :D şimdi bir site linki vereceğim girip incele diyeceğim ama gerek yok..Sıkıldım artık bundan..Kime neyi kanıtlamaya çalıştığınızı anlamış değilim..Biz Hristiyanlara mı ? Yahudilere mi ? Bizim inancımızı bizden iyi bilemezsiniz bu yüzden de öyle cevap veremeyecekler falan diye atıp tutmalarınız beni çok güldürüyor..Her neyse daha fazla konuşmak istemiyorum ne desek boş nato kafa nato mermer..
    Hee unutmadan sen şimdi bana küfür de eder,hakaret dolu cevaplar da verebilirsin hiç şaşırmam :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yagiztektas bunu yazdı:
    -----------------------------

Ah hocam ah sabah sabah yaa :D şimdi bir site linki vereceğim girip incele diyeceğim ama gerek yok..Sıkıldım artık bundan..Kime neyi kanıtlamaya çalıştığınızı anlamış değilim..Biz Hristiyanlara mı ? Yahudilere mi ? Bizim inancımızı bizden iyi bilemezsiniz bu yüzden de öyle cevap veremeyecekler falan diye atıp tutmalarınız beni çok güldürüyor..Her neyse daha fazla konuşmak istemiyorum ne desek boş nato kafa nato mermer..
    Hee unutmadan sen şimdi bana küfür de eder,hakaret dolu cevaplar da verebilirsin hiç şaşırmam :) 

merak ettiğim için soruyorum.yanlış anlama. hristiyanlar hz. muhammedi son peygamber olarakmı görüyüo yoksa nasıl görüyolar. ne düşünüyolar

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:

yagiztektas bunu yazdı:

merak ettiğim için soruyorum.yanlış anlama. hristiyanlar hz. muhammedi son peygamber olarakmı görüyüo yoksa nasıl görüyolar. ne düşünüyolar

burada açıklayıcı bilgi bulabilirsin...
    http://www.viyananur.at/index.php?option=com_content&view=article&id=377:kiliseler-birliinin-hzmuhammed-karar&catid=5:yazi&Itemid=60

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:

yagiztektas bunu yazdı:

hayir gormez .

benim kiz arkadaslarim hep hristiyan oldu, onlardan az cok bilgi edindim.

Onlara gore Isanin ruhu kutsal , yani Tanrinin ruhu. Bizim inandigimiz Allah'i baska bir tanri olarak(insan sulletinde) goruyorlar. Peygamberimizide tanimiyorlar. Hacin hicbir anlami olmadiginda, cunku yahudilerin Isa'yi carmaha geremedigini soyledigimde hem komik buluyorlar hemde kiziyorlardi. inanc meselesi kim nasil isterse oyle inaniyor.

mesela zina onlarda da haram , ama onlardaki inanisa gore . kizlarin evlendikleri gece zina suclari af buluyor(mus).Gusul abdesti yani abdest bunlarda da var ama anladigim kadari ile vaftiz edilirken , yikanmalari hayat boyu onlarin bu zorunlulugu otomatikman karsiliyormus.

ayrica yabanci unv oldugum icin elime bir incilde vermislerdi , okulda bedava dagitiyorlardi. Ama katolik inciliymis , bulgarlar baya kizmisti . Bende atamadim , ev sahibi bulgardi ona verdim. o da atti herhalde, kendisi ortodoks ...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Rene hocam , artık din konusu açılması yasaklansa iyi olmaz mı ?

O hıristiyandır şu müslümandır öteki ateisttir...

Kime ne ?

O da yok.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

eyvallah hocam. Yalnız belgeseli kim hazırlamış , kaynaklar neler? Belgeslede yazıyor mu? İyi birşey öğreniyoruz derken tufaya gelmeyelim.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

mrphs bunu yazdı:

yagiztektas bunu yazdı:

hayir gormez .

benim kiz arkadaslarim hep hristiyan oldu, onlardan az cok bilgi edindim.

Onlara gore Isanin ruhu kutsal , yani Tanrinin ruhu. Bizim inandigimiz Allah'i baska bir tanri olarak(insan sulletinde) goruyorlar. Peygamberimizide tanimiyorlar. Hacin hicbir anlami olmadiginda, cunku yahudilerin Isa'yi carmaha geremedigini soyledigimde hem komik buluyorlar hemde kiziyorlardi. inanc meselesi kim nasil isterse oyle inaniyor.

mesela zina onlarda da haram , ama onlardaki inanisa gore . kizlarin evlendikleri gece zina suclari af buluyor(mus).Gusul abdesti yani abdest bunlarda da var ama anladigim kadari ile vaftiz edilirken , yikanmalari hayat boyu onlarin bu zorunlulugu otomatikman karsiliyormus.

ayrica yabanci unv oldugum icin elime bir incilde vermislerdi , okulda bedava dagitiyorlardi. Ama katolik inciliymis , bulgarlar baya kizmisti . Bende atamadim , ev sahibi bulgardi ona verdim. o da atti herhalde, kendisi ortodoks ...

@mrphs Evet Hz.Muhammed'i son peygamber olarak görmüyoruz hocam,ama böyle tutupta kendi forumlarımızda Muhammed aslında şuydu,Muhammet aslında buydu demiyoruz..
    @maximuss Bizim dinimizde Üçlü Birlik diye bir şey var hocam,yani Baba,Oğul ve Kutsal Ruh..Biz Allah demeyiz..Çünkü Allah adı müslümanlığa aittir bizde asıl olarak YHVH (Yehova) 'dır..Bunun yanısıra Tanrı'da deriz..İşte Üçlü Birlikteki Baba YHVH'dır..Oğul,Tanrı'nın ruhundan,onun nurundan yaratılmış İsa Rab'dir..Kutsal Ruh ise adından da belli olduğu gibi Tanrı'nın bize verdiği ruhtur..Zina bizde çok günah,içki içmek ise günah yahut haram değil fakat içkiyi içip kendini kaybedecek olursan işte o zaman günah..Sen vaftizi yanlış biliyorsun hocam,vaftiz olmak tüm günahlarından arınmak için yapılır,bir kereye mahsustur spnsuza kadar sürmez öyle otomatikman bu zorunluluğu karşılıyomuş durumu yok yani :) Masturbasyon sonrası Müslümanlıktaki gibi cenabetlik durumu var..Masturbasyon yapan kişi yıkanır ve akşama kadar kirli sayılır..

Toplam Hit: 1991 Toplam Mesaj: 11