folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Messanger Sorunu

Messanger Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alttan 10 ileti gelmiş yazısı yarıya kadar çıkıp ekran kitleniyor mouse la messanger penceresinin üstüne gelince hiç bi işlem yapmıyo ama program çalıştırmıiş gibi kum saati çıkıyor

Messanger 6.1 kullanıyordum hiç böyle bir sorun yoktu taki bugüne kadar unsrall ettim program files dan klasörünü sildim registery temizleyici programlarla regeditteki değerlerinide sildim sonra netten son sürümü olan 6.2 yi çektim aynı hatayı veriyıor sadece ileti var ekranı gelip kitleniyor sağ tuş çalışmıyor sadece sol tuşa basınca pencere gözüküyor online olan felam bu hata nedne kaynaklanıyor messangerin daha güvenlisi yokmu alternatif olarak hangi yazılımlar var teşekkür ederim ...

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cevap alabilmek için ya aşk konusu açmak gerek yada siyaset veya hutta kavga etmek mi gerek

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    usta senin pcde sorun olmasin? RAMin felan yetmiyodur belki..msn. 5.0 ile dene bide

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ramle alakası yok kardeş şimdiye kadar doğru düzgün çalışıyodu dün kendi kendine nolduysa oldu deli olcam yardım eden yokmu

Toplam Hit: 1233 Toplam Mesaj: 4