folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Metafizik Ve Parapsikoloji

Metafizik Ve Parapsikoloji

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

bu ne la çokmu cahil kalmışım :) 

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spy-met
    Spy-met's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

4 ay bunlarla uraştım ben geçen sene yok psi wheel yok psi ball yok pyro kinezi telekinezi telekinesis astral sseyehat fln filan

tam 4 ay beyler dilekolay hergün. ne ögrendim biliyormsunuz ?

beyingucu.net metafizik.com fln filan orada uye olup yapıyorum diyen 15-20 bin kişi şizofrenin önde gidenidir.

bi halt olmuyor çok uraştım.

Hoca bu tür şeyler hemen olmaz zamanla belli bi noktaya gelirsin ama senin

kaynak olarak baktıkların bence iyi kaynak değil 

İmkansız Sadece Biraz Zaman Alır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spy-met
    Spy-met's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

Spy-met bunu yazdı:
    Bu işlerle Buzul uğraşıyor tam onluk konu

bunlar bilindik şeyler, sana çok manyak bir kaynak önericem msn den telekült falan halt etmiş yanında :D

-------------------------

hoca benim msn açık merak ettim nedir :) 

İmkansız Sadece Biraz Zaman Alır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

jerry hocaya teşekkür ediyorum çok güzel bi arşiv linki vermiş baktım, bunlar baya işime yaracak gibi.

telekinesis yada telekinezi denilen olay parapsikoloji kapsamına giriyor. psi-wheel (yanlızca zihinsel ve bedensel güçleri kullanarak çarkı çevirme)tekniği ile vücudun aurasından yani çevresinden yayılan elektriği beyin gücüyle bi tarafa odaklayıp nesneleri hareket ettirebiliyoruz. bu yöntem telekineziye giriş yöntemidir. bende daha önceleri uğrastım ve 2 nci gün başardım. kağıttan bi pervaneyi dokunmadan istediğim tarafa çeviriyordum. yüksek konsantrasyon istiyor ve baş ağrısına sebep olabiliyor. daha ağır bi nesneyide oynatabilirsiniz ama buda uzun süre bu işin üzerinde çalısmanızı gerektiriyor. kolay değil. bahsettiğim pervane olayını herkes yapabilir. parapsikoloji konusunu işleyen sitelerdeki dökümanlarda en çok altı çizilen nokta inanç. bunu yapacağına inanmazsan yapamazsın. kendini kasman yada ıkınman bi fayda etmez aksine rahat olmak gerekiyor. ve o an iyi şeyler düşünüp yavaş nefes almak lazım. ve telekineziye baslamadan önce kendini nerede mutlu ve rahat hissedeceğine inanıyorsan kendini ordaymıs gibi düşünmen lazım ve herseyi unutmaya çalısman lazım.biraz geliştirdin mi kendini sadece bakarak bazı seyleri hareket ettirebiliyorsun. demiri bükebiliyosun ve demirin bükülen kısmı hiç ısınmıyor biraz yumuşuyor sonra o şekilde kalıyor. ilginç bişey. bu olaylar parapsikoloji bilim dalının alanına giriyor doğrulugu ıspatlanmıs.tartısılıcak bi tarafı yok yaniç youtube da bi ton video var. kaşık bükenler,ampülü beyin gücüyle bozanlar daha neler neler... levitasyon yani vücüdu yer çekiminden kurtarıp yükselmek yani uçmak bunlarda var. dünya üzerinde bi kaç kişi yapabilmiş ama bi kaç mt sadece kalkabilmiş yerden. arastırırsanız öğrenirsiniz. teleport var birde o da bi yerden kaybolup baska yerden çıkmak ışınlanmak gibi bişey onu yapan kişi henüz ortaya çıkmadı sanırım ama var böyle bişey. ayrıca astral seyahat olayı bi çok kişi tarafından biliniyor özellikle hacı hocalar bunu çok yapar : karşındaki kişiyi bi çeşit hipnotize yöntemiyle transa geçirip onu geçmişine yada gitmek istediği bi yere yollayabiliyor ama sadece önünü görebiliyorsun etrafına bakamıyorsun. aynı şeyi baska bi teknikle kendine de uygulayıp bazı yerlere gidip gelebiliyorsun. telepati olayı ise mesafe ne kadar uzak olursa olsun dünyanın herhangi bi yerindeki başka birisi ile beyin yoluyla açılan bi kanaldan iletişime geçmek. bilim adamları ve bazı metafizik uzmanları tarafından denenmiş ve işe yaramıstır. az öncede dediğim gibi yüksek konsantrsyon istiyor herkes yapabilir ama bazı insanlar bu tarz işlere çok yatkındır.  bunlar gerçek seyler. arastırmadan "yok yaf bunlar fasa fiso" demeyin. bende inanmıyordum baya kafa yordum hepsi gerçek. şizofreni ile şirkle günahla alakası yok. büyü değil.olay sadece, beyin gücünden istifade edip (beynimizin %2 sini kullanabiliyoruz, biraz daha kullanmaya başlarsak bu tarz olaylar bile normal gelmeye başlayacak zaten.beyin gücü dediğim olay ise beyinden yayılan sinyaller) ve insan vücudunun dengesizce etrafa saçtıgı potansiyel enerjiyi bilinçli ve bi şekilde kullanmasıdır. bi tarafa toplayıp onunla bazı işler yapabilmesi  bunlar parapsikolojinin daha ileri safhalarıdır. kademe kademe gidiyor. telekinezi en basiti. programlı çalısmayla sizde yapabilirsiniz. bunlar insan oğlunun yeni yeni keşfettiği özellikleridir. günah filan değil yani :) Allahın sana ve diğer tüm kullarına verdiği bi özellik. saksıyı çalıştırdığımızda daha bi çok şeyi başarabiliriz. osmanlı zamanında cep telefonu diye bişey yapalım o şekilde dünyanın başka bi yerindeki biriyle direk konusalım diyen biri çıksaydı büyük ihtimalle herkes gülerdi ve daha sonra bu herifi asarlardı ama şuan cep telefonu sıradan bi icat gibi geliyor değil mi ?

ben sadece parapsikolojinin bi dalı olan telekinezi ile ugrastım bazı derslerini gördüm 2 ay boyunca. şimdi pek ilgilenmiyorum. başardığınız zaman kendinizi bişey sanmayın :) herkes yapabilir ama bazı insanların çakraları açık oldugundan daha hızlı sonuca varıyor ve daha çok enerji ile yükleniyor nesneye. bu olayın bi sınırı yok. kendini ne kadar geliştireceğin sana bağlı. gücünün farkına vardığında farklı işler yapabilirsin hepsi sana kalmıs. x-man filmi zaten bu olaya dikkat çekiyor. dünyada telekinetik diye nitelenen özel güçlere sahip bi çok insan var sizde azimle öğrenip yapabilirsiniz. doğal şeyler bunlar. canlı yayında m.ali birandın programındada gösterildi.izleyeniniz vardır. yoksa youtube dan baksın.insanoğlu evrenin en güçlü varlığıdır ve diğer yer yüzündeki tüm varlıklar insanoğlundan korkmasının yanı sıra insanoğlu tam anlamı ile kendi sırrını henüz çözmüş değil...(bunlar kendi düşünce ve tespitlerim, üşenmeyip okuyan hocalara tşk.ler) :) 

inanmayan müritler için güzel bir telekinezi çalışması  [ video ]:

http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    ben de denedim psi ball falan elimde hissediyodum bişeyler ama sonradan bi faydası olmadığını düşünüp bıraktım.

Koca hestiy aya bedenem ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

burada yer alan bilgiler daha cok DECCAL, Ahir zaman, Ilm-i Ledun ve metafizik Istihbarat yontemlerini anlatmakta.

Telekinezi ve diger isler burada pek anlatilmiyor.

Video'lari dinleyin derim.

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
Toplam Hit: 2615 Toplam Mesaj: 17