folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Metal - Plastik Çocuk Oyun Parkı Sorunsalı

Metal - Plastik Çocuk Oyun Parkı Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Muhterem Cemaat Saygılar,

Genel Bölüm Kapalı Olduğundan Buraya Yazıyorum.. Kırklareli / Demirköy Tarafında Yazlık Site İçine Bir Çocuk Parkı İhtiyacımız Olmuştur.. Sitenin Emekli Dayıları Torun Tombalak Oynasın Diye Aşağıdaki Örnekte Belirttiğim Üzere Bir Şey Düşünüyorlar.. İnt. Üzerinden Biraz Baktım Sitelere Falan Ama Piyasa Bilmediğimden Arkamıza Geçip 3 Puan Alırlar Mı Bilemedim.. O Yüzden Bu İşle İlgilenen, Gören Duyan, Tanıdığı Olan Varsa Bir Fikir Almak İsterim.. Amaç Çocuk Ve Emekli Dayı Sevindirmektir.. Saygılar, Sevgiler.. 

Örnek

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Eğer buradan çıkmazsa bağlı olduğunuz belediye biraz büyükse park bahçeler müdürlüğü daha küçükse fen işleri müdürlüğüne bir uğrayın çalıştıkları firmalardan size yardımcı olsunlar. Onlardan istemediğiniz sürece yardım ederler:D

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    turkz bunu yazdı

Eğer buradan çıkmazsa bağlı olduğunuz belediye biraz büyükse park bahçeler müdürlüğü daha küçükse fen işleri müdürlüğüne bir uğrayın çalıştıkları firmalardan size yardımcı olsunlar. Onlardan istemediğiniz sürece yardım ederler:D

Çok Saol Hocam Orayada Bakalım.. (:

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

Kapattığım iş yerinde bu tip ürünleri bediloy diye bir firmadan satın alıyordum. Onların sitesini de inceleyebilirsin, ekibi var her yere gelip kurulum yaparlar, yada ben kendim burada 2 adam tutar hallettirim dersen sadece ürünü de yollarlar. eğer düşünürsen bu firmadan sahibine söylersen benim tavsiye ettiğimi elinden geldiğince de indirim yapar.

NiKoTiN
Toplam Hit: 733 Toplam Mesaj: 4
park