folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Metal Fırtına 2 - Orkun Uçar (Kayıp Naaş) Kısa Özeti

Metal Fırtına 2 - Orkun Uçar (Kayıp Naaş) Kısa Özeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

benim kim olduğumu biliyormusun demişsin...onun için korkacammı senden dedim..

peki uyarını dikkate alıyorum arkdaşım gel bi öpeyim seni

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATRIX
    MATRIX's avatar
    Erkek
    Metal Fırtına 2 kitabını bekliyorum çıktı mı? Kurt ve gökhan birdağ da tabiki...

Matrix nedir ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacker_20
    hacker_20's avatar
    Erkek
    AGA 1 İ OKUDUM MÜKEMMELDİ 2. OLAN MÜSLÜMAN BOLGE SAVASLARINI OKUYORUM SUAN ONADA BAYILDIM AMA DAHA BİTMEDİ EMİN OL BİTERBİTMEZ İLK İŞİM BU KİTABI ALMAK 3.DÜNYA SAVASINIDA OKUDUM ODA MANYAKTI HACKDEN KALAN ZAMANLARIMIN COGUNU KİTAP OKUYARAK GECİRİYORUM HEE BİDE AYRILAN YAZARLARDAN BAHSETMİŞSİN YA OBUR YAZAR BEŞ PARA ETMEZ ABİ YAA OKUDUM Bİ KİTABINI 80 . SAYFALARDA Bİ SIKILMIŞIM BIRAKTIM NEYSE TAVSİYEN İÇİN COK TSK

kelimeler kifayetsiz kalmalı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wepmaster
    wepmaster's avatar
    Erkek
    yazarların ayrılma nedeni ne iççatışmadan çıkan anlaşmazlık mı  bence ilk kitapta çok güzeldi kendimi bazen wietnam filimlerinde gibi hissediyordum sürükleyici bir basımdı ilk kitap.özellikle bir fıçı içerisine atılan kendi pisliğiyle ölen adam. tam bir wietnam sahnesini canlandırıyordu
    .aslında benim ilgimi çken butür şeylerdir şimdeti sevmem ama ilgimi çeker...metal fırtına 2 çıktı daha okumadım ama metal fırtına 1 den daha iyi oldi döylüyorlar.....almanızı tavsiye ederim  zaten kitap gerçektende 5 ytl bence korsana gerek yok......
    bu arada bu ortama cvp yazmaktan çok okumayı seviyorummmmmmmmm

sen ve ben evlensek anan verir mi :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legolas_18
    Legolas_18's avatar
    Erkek
    BEN BİRİNCİ KİTABINI OKUDUM GERÇEKTEN DE MÜKEMMELDİ 2. KİTABINI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ÖLÜM BİR SON DEĞİL SADECE SONA GİDEN AYRI Bİ YOL HEPİMİZİN AŞMASI GEREKEN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Çok mal bir kitap 1 nin 60 sayfasınımı ne okudum sıkıldım çok mal bi şey,2.ciini de şöle bir baktım 1 den farksız.
    Okuyacaksanız şimdi Şu Çılgın Türkler diye bi kitap war alında onu okuyun piskopatr bi kitap.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 6391 Toplam Mesaj: 17