Metal Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben daha yeni yeni metal dinlemeye başladım.bu konudda bilgili olan arakadaşlar bana metal erimlerini açıklayabilir mi?örneğin heavymetalin özelliği ne?hangi gruplar söylüyo.death metal black metal benim aklım karıştı ya!yardım ederseniz sevinirim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    merostica
    merostica's avatar
    Erkek
    dinledikçe anlamanı tavsiye ederim en güzel öyle oluyo kafan karışıyo baştan ama tarzları zamanla sen ayırt ediyosun bence hangi grup hangi tarzda diye sorsan daha iyi olur...

THIS TOO WILL PASS
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    git metallica yı dinle ondan sonra yavaş yavaş hepsini dinlersin kendi zevkini kendin bulursun...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    socrates
    socrates's avatar
    Erkek
    insan müziyi rahatmak için dinler bunu abartmayalım terçihler insana aittir toplumda metal dinleyenlere bakış açınız deyişmesi gerekmez seviyorsan dinle sevmiyorsan susssssssssuuuuuuuuussssssss......:)

666
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    evlat bence boşver bu kategorizasyon olayını..bak ben bu yaşıma geldim yıllardır hala çözemedim hankisi heavy hankisi black hankisi red:)))sen kulaana hoş geleni dinne bence..insanlar "ben blackçiyim" demek için öörenio gibi gelio bana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    evrenwillis
    evrenwillis's avatar
    Erkek
    meatl cılgınlık metal sonsuzluk metal ucmak metal evrim gecirmek demek

seversen sikilirsin sikersen sevilirsin
Toplam Hit: 1681 Toplam Mesaj: 6