Metal Klipler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    slm arkadaşlar ben özellikle slipknot grubunun olmak üzere diğer metal grupların (system of a down, slayer, sepultura, linkinpark .... ne olursa olsun metal klip olsun, örnek olsu diye yazdım) kliplerine ihtiyacım var.kazaa da inanılmaz yavaş indiriyorum (0.60 kb/s :() bu yüzden güzel linklere ihtiyacım var.(beleş tabiki) bu konuda yardım ederseniz bana çok memnun olucam.şimdiden teşekkürler,
    iyi günler (yazım çok güzel olmadı ama idare edin derdimi anlatm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hereisnopeace
    hereisnopeace's avatar
    Erkek
    lan olum ne bokuna download'la felan ugra$ıorsunuz anlamıyorum.gidin bakırköy'e yada istiklal'e kostebek yada kripton'da klip basina 500bin'e cekiyorlar.ama illede bele$ sirke baldan tatlidir diyorsan.www.download.com'dan soulseek adli programi arat download et.sonra kendi mp3'lerinide diger kullanıcılarla paylaşmak kaidesiyle klip,konser,mp3 download et.eger basaramiyorsan.www.immortalvideos.com'a gir....

Abaza ve Eziğim :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    keske olsa burda 10 miloyon veririm ama kibristayim be usta.baska link verecek yok mu?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    çok iyi linkler var ama dediğin grupların çoğunun metalle ilgisi olmadığı için işine yaramayacak boşver
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boragon
    boragon's avatar
    Erkek

Ares kullan hoca hızlı iniyor.www.aresgalaxy.org

Make your dreams real!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaDeS
    HaDeS's avatar
    Erkek
    Adsl bağlantın varsa Kazaa tam sana göre...

Biz Eskiden Eskiden...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovely
    Lovely's avatar
    Erkek

http://www.mellesleg.hu/zene/listabc.php burayı dene bide bakalım....

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaD_BoY
    MaD_BoY's avatar
    Erkek

Bende su dünya ya geldim geleli anlamamısımdır. Nedir benim bu istanbul 'dan cektigim.

istanbul 'da yasayan insanlar sanki bütün insanlar istanbul da yasiyormus muamelesi yapıyor.

(Hava durumunda ilk once İstanbul soylenir, istanbulda bi olay oldugu zaman o muhitin adi soylenir örn: Gazi mahallesi olayları, Güzel Ülkemin Cogu ilinde Bi Gazi mahallesi var. istanbul gazi mahallesi de.)

Yeni tanıstın insanın nereli oldugunu bilmiyon, istanbullu olma ihtimali 'de mutlaka var. ama sanki istanbuldan baska bi yer yoq dünya da.

Abi sen bos ver

Maltepe Pazarına git, Karanfil Sokak 'a git,

Kemeraltına git.

Yapıcı iş merkezine git.

====================================================

Kıbrıslı arkadasım. Sana Siddetle Kazaa yi tavsiye ederim. Kibris ta baglnati nasıl bilmem ama. her halde oradada TÜRK TELEKOM Rezilliği yoqtur.

Geç olmadan, Güç olmadan, Çözüm istiyorum, çözüm, iş işten geçmeden, bu dünyadan göçmeden, Ben ölmeden ....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray2
    eray2's avatar
    Erkek

ya walla dedıklerının harbı metalle alakası yok ma ironmaiden icedeahth gıbı grupların resmı sıtelerınden bedava ınıyor..

benım bır sorum olcak evanescense gurubunun resmı sıtesınden ınmıyo bu grubunkını nerden ındırebılırım ??

ya bır yol bulacagız , ya bır yol acıcagız
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray2
    eray2's avatar
    Erkek
    kusra bakmayın ıkı kere konustum ama yazmayın unutmusum bırde redhotchılıpeppers ın klıplerını de nerden bulabılcemı bılen warsa solerse sevınırım

ya bır yol bulacagız , ya bır yol acıcagız
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    soulseek.com'da programı indir bulursun..
Toplam Hit: 1309 Toplam Mesaj: 11