METALLİCA HAKKINDA YORUMLARINIZ

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    yaa nedendir bilemicem ama pentagram la metallicayı birbrine çok benzetiyorum.herhalde eskiden ikişside thrash yapıordu şimdi ikiside heavy.yada ikisininde 1 die şarkıları var.acaba pentagram metallicadan etkilenior mu?

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    ben de metallicanın hala sonuna kadar arkasındayım..laf da sööletmem:P ama son albüm harbiden kötüydü:((
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    nocturnal_mortum bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaa nedendir bilemicem ama pentagram la metallicayı birbrine çok benzetiyorum.herhalde eskiden ikişside thrash yapıordu şimdi ikiside heavy.yada ikisininde 1 die şarkıları var.acaba pentagram metallicadan etkilenior mu?
    -----------------------------
    MetallicA dan bütün gruplar etkilenir...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatar016
    tatar016's avatar
    Erkek
    ESKİSİNDEN HABER VARİN BAKİMMMM

GUEVERA
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wildthing
    Wildthing's avatar
    Erkek
    olm metallica zaten ruhunu paraya satmış.. ne para sıkıntısı çekecek.. 91 yılından beri bok gibi para yapıyolar.. o yawşak albümleriyle pop listelerinde başa güreşiyolar.. ha bi 7-8 yıl sonra hip hop listelerinde 1. sırada görürseniz şaşırmayın.. önce saçları kestirip salak pozlar vermeler.. son St. Anger parçasını klibini izledimde.. james takmış kafaya bereyi.. şarkı zaten iğrenç.. metallica dinleyici kitlesini değiştirdi.. popçu tiplerin dinleyebilecekleri kıvamda topoş şarkılar üretiyolar.. bi kanalda metallica belgeseli izlemiştim... ilk kuruluş yıllarını gösteriyolar.. o zamanlar grupta dave mustaine baba var.. biraz dinledim falan.. mükemmeldi.. (daha sonra james ibnesiyle kavga falan ediyolar dave gruptan ayrılıp megadeth i kuruyo.. bana göre megadeth metallica yı sikip attı..) ama şimdi yaptıkları nerdeee justic for all nerde..

pentagram metallicadan mı esinleniyo gibi bi muhabbet vardı. pentagram ilk zamanlarda slayer dan ilham almaya çalışıyodu ama kerry king in attığı soloyu atacak gitarcı var mı ki türkiyede?

still fuckin' death!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mantus
    mantus's avatar
    Erkek
    adamlar zamanının kralıydı ammavelakin para adamı g.te çeviriyo bilenler bilir 80lerin metallica konserlerindeki tiplerine bi bakın bide son tiplere herifler zıçtılar resmen ama bu normal bişey tabi sonsuza kadar aynı gidemezlerdi bence 91den sonra albüm yapmamalıydılar zirvede bırakmak yakışırdı onlara ama dediğim gibi para adamı g.te çeviriyo.....

Labirentten çıktığında karşında beliren kocaman düzlükte yolunu daha kolay bulacağını mı sanıyordun ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deadnightwarrior
    Deadnightwarrior's avatar
    Erkek
    piyasa uğruna tarzından vazgeçmiş kişiliksiz bir grup
    baktılar eskisi gibi gitmiyor kapağı mtv ye attılar
    herkes metallica dinlemişmiş,güldürmeyin beni kendimi bildim bileli metal ve jazz müziğin içinde oldum,elime alıp da dinlemişliğim yoktur.
    kikr hammett ın sololarına manyak diyen arkadaşlara da tek sözüm var;
    kaç tane gitarist tanıyorsunuz? haha
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KARANLIKLARIN_PRENSI
    KARANLIKLARIN_PRENSI's avatar
    Erkek

ne derseniz deyın metallica tektir ve bir numaradır metallıcanın son albümüde hiç kötü olduğunu düşünmüyorum

o grubun yerını tutacak bir grup göremıyorum ben..

hoşkalın dostlar..
Toplam Hit: 3646 Toplam Mesaj: 19