folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder MHP Sütten Çıkma Akkaşık Değil

MHP Sütten Çıkma Akkaşık Değil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorath
    sorath's avatar
    Erkek

Beyler tartışıyorsunuz ama beni dinlemenizde fayda görüyorum.

Nato örgütünün  gizli askeri:Abdullah Çatlı

Avrupanın Gladio örgütünün türkiyedeki askeri Abdullah Çatlı'nın Türkiye de ne işler çevirdiği siz milliyetçiler biliyormusunuz...?   Çatlıdan esinlenen Haluk Kırcı'nın istanbuldaki kafesinin adı Pusat tır.  Bu  isimin nedeni Gladio nun kelime anlamı olarak aynı anlamı taşımasıdır.Yani kısacası vatan sever bu iki abiler kimlere ne için hizmet etmiştir...???

Ne solcuyum Ne sağcıyım Ne de muhafazekarım  BEN VATANINI SEVEN Bİ TÜRK OLARAK YAZIYORUM BU YAZIYI.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiN
    CiN's avatar
    Erkek
    milliyetci olan herkesin idolindeki tek parti mhp dedir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

bi kere catlı bısey degıl kırcıda sadece devlet kullandı ve attı

ıkıncısı gladio nun turkce karsılıgı pusat degıl kılıc demektır

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

en iyisi forumu ayırmak lazım sağcılar solcular ve ortacılar diye

ve görüyorumki 70'li yıllara geri dönme çabası içindesinizi sağcı solcu diye gençcecik insanların birbirini öldürdüğü kızıştırıldığı birbirine düşürüldüğü zamanlara ne salak heriflersinizi ya

Ve artık iyice saçmalamaya başladınız oturduğunuz yerden rahatmı batıyo nedir bırakın siyaseti anasını satim bi tane de faydalı bi başlık açın.

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yarası olan gocunur koçum ne alınıyon üstüne

Delinin biri ortaya taş atıyo sizde çıkarmya çalışıyonuz

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorath
    sorath's avatar
    Erkek
    sevgili milliyetçi kardeşim pusat eski türkçe bir kelime olup  karşılığı kılıç ve silah  dir.- gladio ise italyanca bir sözcük olup pusat ile aynı anlamı taşımaktadır.-unutmamalısın ki yardım almaya alışanlar emir almayada alışmışlardır lütfen sağ ve sol  u iyi sentezlemeden  hem fikir olmayalım  saygılar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiN
    CiN's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

en iyisi forumu ayırmak lazım sağcılar solcular ve ortacılar diye

ve görüyorumki 70'li yıllara geri dönme çabası içindesinizi sağcı solcu diye gençcecik insanların birbirini öldürdüğü kızıştırıldığı birbirine düşürüldüğü zamanlara ne salak heriflersinizi ya

Ve artık iyice saçmalamaya başladınız oturduğunuz yerden rahatmı batıyo nedir bırakın siyaseti anasını satim bi tane de faydalı bi başlık açın.

sevgilim arkadaşım ben sağ sol diye kimseyi ayırmam sağ sol meselesi eskide ve kötü bir marzi olarak kaldı sağ sol kavagasını kapatınız benim bildiğim sol kesim ekmeğini paylaşır halk için mücadele verir ezilmeye karşıdır bu bizim ülkemizde hiç bir şekilde yapılmamaktadır tam tersi sol kesimi terörizmin içine çekildi bunlar DEV SOL işte DHKPC gibi arkadaşım Sağ kesim ise devlet tarafından kullanıldı çünkü devletin sevmediği insanlar vardı yanlış şeyler yazılıyordu bunu hiç bir devlet memuru olan insan yapamaz ama maşa olarak bazı insanları kullanır sadece ismi cinayet ve sukiast olarak kalır benim düşüncelerim kesiştiği yer milliyetciliktir kardeşim ama  okumayan ve cahil  bir çok insan war bu solcu olsun sağcı olsun bu her iki kesimide çok derin yerden zedelemekte....

Toplam Hit: 5342 Toplam Mesaj: 28