folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Miami Halloween De Cektigim Bi Kac Resmi Sizinle Paylasmak İstedim.

Miami Halloween De Cektigim Bi Kac Resmi Sizinle Paylasmak İstedim.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

Vay miami fotolari paylasilmis. Ben de new jerseydeyim. Burasi da eglenceliydi. 

baskan oralar nasildi ? newyork da yagmur varmis sanirim. Burasi yaniyor cok sicak.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

baskan oralar nasildi ? newyork da yagmur varmis sanirim. Burasi yaniyor cok sicak.

Sabah biraz bozuk gibiydi hava ama aksama dogru yumusadi, aksam millet koptu. Zaten mekanin icinde cogusu havayla ilgisi yoktu. Millet cilgin ya. Kapiya obama kilikli bir cocuk geldi, seker istiyo. Al bakalim kerata obama dedim.

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    h2run bunu yazdı
    mizahi bunu yazdı

Sabah biraz bozuk gibiydi hava ama aksama dogru yumusadi, aksam millet koptu. Zaten mekanin icinde cogusu havayla ilgisi yoktu. Millet cilgin ya. Kapiya obama kilikli bir cocuk geldi, seker istiyo. Al bakalim kerata obama dedim.

:))) Sirf bu gece icin Miami ye gelinir.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı

eli yüzü düzgün iki tane manita çıkar diye bekledim yalan degil

aynen ya. Oyşş yazcaktım yorumum hazırdı ama resme bakınca şok oldum :W

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Halloween = ciplak kari degil aq

Oyle bisi olsa Strip Club basligi atardim veya Miamideki ciplak karilar basligi atardim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Halloween = ciplak kari degil aq

Oyle bisi olsa Strip Club basligi atardim veya Miamideki ciplak karilar basligi atardim.

en azından iki meme koyaydın be hacı :W hiç m orda karı yoktu :W hevesimiz kursağımızda kaldı. neyse ben vkya devam :) eyw tşk ettim gene de. en azından umutlandırdın :D

Toplam Hit: 3435 Toplam Mesaj: 37