folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Microsoft Hesabımda Yaşadığım Anormal Durum

Microsoft Hesabımda Yaşadığım Anormal Durum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MagaraAdami
    MagaraAdami's avatar
    Erkek
    ManiakRhifat bunu yazdı

Bulunduğun bölgeden başka yerde dene, bağlantıda ki gibi gsm sniffing yapıp sana gelen sms i okuyor olabilirler.  https://www.ckn.io/blog/2015/11/29/gsm-sniffing-sms-traffic/

Eğer çevrende android telefon kullanan var ise bu yazılım ile tespit edebilirsin : https://github.com/CellularPrivacy/Android-IMSI-Catcher-Detector/releases

Microsoft hesabımın kurtarma maili olan Gmail hesabımı görüp, Gmail'den de şifre sıfırlamaya çalıştı. Fakat gmail'den gelen doğrulama sms'ine erişemiyor. Yalnızca Microsoft hesabımdan gelen sms'e erişebiliyor.  

Ayrıca, şuan ben Microsoft hesabımı komple silmek için başvurdum. Şuan 2 ay süre ile donduruldu, 2 ay sonra tamamen silinecek hesap.

Şuan dondurulmuş hesaba login olabiliyor. Hesabı yeniden açmaya çalıştığında doğrulama SMS'i 4 karakterli olarak geliyor. Bu 4 karakterli doğrulama kodunu bulamıyor. Fakat 6 haneli olan şifre sıfırlama sms'ini bulabiliyor.

Durum gerçekten çok ilginç. Aklım almıyor.

~tıp doktoru
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Sim kartın klonlanmış olabilir. Gsm operatörün ile görüş. Suç duyurusunda bulun.
    emrah20 tarafından 08/Kas/17 19:23 tarihinde düzenlenmiştir

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

sonuc noldu acaba merak ettim? döndü 1204321 falan oldu mu :)

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Gir mail adresine telefon noyu kaldır hocam. Mümkünse başka no kaydet.

Syntax error..
Toplam Hit: 10243 Toplam Mesaj: 15
microsoft hotmail microsoft