Microsoft Open Lisanslama Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Ben 16 pc için windows 7,Office 2010,Adobe CS5 lisans almak istiyorum open lisans diye bir seçenek varmış daha uyguna geliyormuş

fakat nasıl alınır fiyatı kaça gelir dahamı uygundur hiç bilmiyorum bilen muritlerden yardım bekliyorum.

Teşekkürler 

Yerli Halk Kahramanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

yanlış biliyormuşum tek tek almak yerine toplu alınan lisansmış grup indirimi gibi sanırım . Tek ürün anahtarın oluyor lakin bu ürün anahtarını belirlediğin sayıdaki pc için kullanabiliryormuşsun. Alım yeri şirketin ta kendisi oluyormuş misal win 7 microsoft. Belki alternatif vardır da

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

hocam çok pahalıya gelir yaa.diğerleri bir kenara şu win 7 çok pahalı olur hele 16 pc demişsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bnurullah bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba Arkadaşlar,

Ben 16 pc için windows 7,Office 2010,Adobe CS5 lisans almak istiyorum open lisans diye bir seçenek varmış daha uyguna geliyormuş

fakat nasıl alınır fiyatı kaça gelir dahamı uygundur hiç bilmiyorum bilen muritlerden yardım bekliyorum.

Teşekkürler 

-----------------------------

open lisans için microsftun partner denilen firmaları var onlara  başvurmalısın

https://partner.microsoft.com/turkiye/licensing

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Kardeş pahalıda yapıcak birşey yok malesef mecbur almak zorundayım yan tarafa baskın geldı bırak para cezasını adam cezaevine girdi hafıfe alıncak durum değil ev kullanıcı olsam neyse ama kurumsal iş yerinde şart anlaşılan detaylı bılgı sahibi fazla yok benimde başıma daha önce hiç gelmedi.

Yerli Halk Kahramanı
Toplam Hit: 1381 Toplam Mesaj: 5