folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Microsoft Sql Server Hostingde Yardım

Microsoft Sql Server Hostingde Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    şimdi mssql server hosting aldım mssql server var destek ama web tabanlı yonetim paneli yok benim pcdede mssql 2000 yuklu enterprise yanında yuklendi ama ordan ip adresini ve şifreleri yazıp baglanmaya calısınca olmuyo hata verio microsoft sql server 2005 için nasıl neyle baglanabilirim ve sql server 2005 deki tabloları ona atabilirim :?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

aldığın mssql hostingin versiyonu ne hocam? 2000, 2005, 2008 ?

2000 ise enterprise managerdan

2005 üstü ise management studiodan bağlanacaksın...

Hostingin helpinde ayrıntılı yazıyordur zaten bi bak bakalım...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 1577 Toplam Mesaj: 2