folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Microsoft Windows Vista Beta 2 Download From Microsoft Servers :)

Microsoft Windows Vista Beta 2 Download From Microsoft Servers :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    bendan sana tavsıye 32 bıt kur ıslemcın 64 bıt ıse bıle ben xp 64 bıt kurdum bır yıgın sorun yasadım her programın her versıyonu 64 bıt wındowsda calısmıyo1.si bırde vısta sadece goruntuye asılmıs bılgısayarı kasmaktan baska bır halta yaramıyor o yuzden vıstayla falan ugrasma bence2. sıydı buda

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    walla 32 bit i indiriyom pc 3 gün önce geldi dvd ye aktaracam ama bu key işe yarıcak timi sonra dımdızlak kalmayak aslında ben linux cuyum ama şartlar elvermiyo kullanmaya netçen

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saury
    Saury's avatar
    Erkek
    adamlar görselliğe ve network sistemine ağırlık vermiş yani sadece kastırma dısında bir cok isede yarıo bnde 64 bitlik versiyon war kullanıorumda gayet güzel profosyonel bi bilgim yok networklerle ile ilgili ama sanırım kolaylıklar gelio...

the saury
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Telekomun verdiği limit bir beta yı indirmeye bile yetmiyor üzerine harici para ödüyoruz. UTAN TELEKOM. Rezalet ya. Ulan zaten anlık limit diye bişey var 512 kbps. Aylık limit de nedir ya . HOSTİNG Mİ ALIYORUZ LAN BİZ !!!!!

TELEKOMU ÇOK SEVİYORUM BAŞKA SEVEN VAR MI? TELEKOMUN HASTASIYIM. AŞIĞIM TELEKOMA AŞIK!!!

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek
    Antikky Senin Cevabını Bekliyom Yada Başka Bilen Varmı Arkadaşlar Format Atcam Pc ye....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    drkill sonu na kadar arkandayım kardeşim la hız tüm gün dalgalı kur gibi gidip geliyo msn kapanıp açılıyo 512k kullanmıyoz dahada düşüyo arıza olduma 444........ arıyon DNS leriniz otomaitiktemi vpn 8 mi bilmem ne bilmem nemi ewet hepsi öyle deyince yönlendiriyolar anam yönlendiriyolaar sonra tüm oparatorlarımız dier müş. ilgileniyolar lütfen bekleyin daha ne hikayelerim war bide işin içine babam giriyo op. lara iii bi fırça ama zawallıların günahı yok hepsi bilgi işlemin kabaaati ama şimdi 444 üde daha ii ilgileniyolar

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    yaw şu msn kopmaları net kopmalarını anlamıyorum bana da telekom veriyor bu hizmeti hiç kesilmiyor bağlantı bendemi sorun hehehehhehe :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
Toplam Hit: 1609 Toplam Mesaj: 18