folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder "Microsoft WINMM WDM" Hatası

"Microsoft WINMM WDM" Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kedmesh
    kedmesh's avatar
    Erkek

Bilgisayarın ön panelinden ses alamıyordum ses konfigrasyonunu değiştirmeye çalıştım fakat olmadı daha sonra biosu biraz kurcaladım fakat yine bi sonuç alamadım.Bilgisayarı açtığımda ses alamadım winampı açtım "Bad diract sound driver.Please install proper drivers or select another device in configration. Error code : 88780078"

aygıt yöneticisini açtım "microsoft winmm wdm ses uyumluluğu sürücüsü" nde ünlem işareti var

problem nedir çözemedim  yardım edebilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler 

not1: ses driverı yüklüdür.zannedersem problem ses kartında değil.bide windows da başlat çubuğunda sağda ses butonuda kayıp.

not2:anakartım p5b-vm /ses kartı driverım soundmax

Eğer bir örs isen sessiz dur, yok eğer çekiç isen sıkı vur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

anladığm kadarıyla sorunun ses kartında. Çünkü bad driver diye hata vermiş.Ve farklı bir sürücü deneyin demiş.O yüzden driveri güncelle. ben bakayım.bulursam driveri link veririrm

ama sorun emin ol driverde

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

şu driveri dene istersen

http://drivers.softpedia.com/progDownload/Asus-MNVM-DH-SoundMAX-AD-Audio-Driver-V-Download-18871.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kedmesh
    kedmesh's avatar
    Erkek
      eywallah hocam saolasın ben hallettim sistem geri yükleme yaptım :)

Eğer bir örs isen sessiz dur, yok eğer çekiç isen sıkı vur.
Toplam Hit: 7794 Toplam Mesaj: 4