Microverse.Org Bilen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, böyle bir eğitim sitesi gördüm. İşe girene kadar ücretsiz diyor ve işler remote'muş. Sizin de görüşünüzü almak istedim açıkçası. Udacity'de çalışıyorum normalde ama belki remote iş üzerine kurulu bir mantığı ile işinizi görür

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

Bir iş alana kadar Microverse hiçbir şey istemez . Bunun yerine, program bittikten sonra bir yazılım geliştiricisi olarak para kazanırsanız sadece sizden ücret alacağız. Bu durumda, toplam gelirin 15.000 ABD dolarına  ulaşana kadar  aylık gelirinizin% 15'ini ödemeniz gerekecektir  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Yani kurs 15bin dolar olmus oluyor. 22 haftalik kurs icin fazla. Ayni sureyi kendine ayirsan daha kisada zaten ogrenirsin hocam.

Verdikleri kurslar da : HTML, CSS, JavaScript, React, Ruby and Ruby on Rails

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı

Yani kurs 15bin dolar olmus oluyor. 22 haftalik kurs icin fazla. Ayni sureyi kendine ayirsan daha kisada zaten ogrenirsin hocam.

Verdikleri kurslar da : HTML, CSS, JavaScript, React, Ruby and Ruby on Rails

Öğrenme süresincden sonra iş bulmaya yardımcı oluyorlarmış. O açıdan ilgimi çekti. Hani öğrendin ama iş bulamadın durumuna karşı daha iyi geldi bana.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 865 Toplam Mesaj: 4
remote uzaktan çalışma software developer