folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Millet Aciyip Bişiler Oluo

Millet Aciyip Bişiler Oluo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TopSakal
    TopSakal's avatar
    Erkek
    yaws benim pilkisayarda aciyip bişiler oluo ben internetten hanki programı yüklesem çalışmıo özellikle koruma programları antivirüs firewall filan hijbiri çalışmıo ama diğerleri çalışıo bide ben gta vice city oynuom mesela oyunun ortasında simge durumuna küçülüo acaba virüsdenmi kaynaklanıo??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Blaster.exe`nin isine benziyor
    verecegim linki okuyunuz.
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=4138

Laaaaaan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TopSakal
    TopSakal's avatar
    Erkek
    kabus sende olmasan ne etcem bilmiom :) yaws benimkisi windowsxp deil bide orda virüs yemişsin dio ya ben onu virüğs programıyla taratsam olmasmı :)) aslında bebnde yok ama bulurum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    fixbalst.exe netden tarat ve calıştır problemlerin çözülsünn :)))

aaa kabusda aynı şeyii düşünmüş kardeşmiyiz acaba ???

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kabusum link vermissin ama
    orada aciklamasi yarim olan degilmiydi :)
    hani yarisi copy yapamamisti shineee arkadas...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TopSakal
    TopSakal's avatar
    Erkek
    smoke taratma işlemi nası olacak az buçuk annatırmısın?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Ya olm git bi antivirüs programiyla tarattir,
    avp yada norton temizlesinler,
    win 98 `e blaster bulasamiyo bildigim kadariyla Baska bi virüsdür kesin seninki,

su andaki sistemimi görseniz gülmekten sicarsiniz,
    makina : mmx 200
    baglanti:DSL 750 kpbs :)))
    Güzel oluyo ama :)

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Aynı konuyu tekrar tekrar yazmak ne kadar gıcık bir durum sanki siteye birşeyler oluyorda geri dönüyor halbuki bu başlığa iki defa mesaj yazdım..

Bu sefer kısa tutacağım win9x işletim sistemlerine şu son günlerde modası rüzgar gibi esen Blaster wormu bulaşmaz Blaster' i geçelim setup dosyalarının çalışmadığını söylüyorsun sisteminde çoğu setup dosyası üzerinde çok ufak eklenti ve oynamalarda bile etkisiz hale gelir, virüs *byte uzunluğunda eklentisini setup dosyasına eklediğinde o dosya birdaha çalışamaz hale gelir... Ama normal program dosyaların sonuna eklenen virüscüklerden etkilenmez... Hatta en basit yolu al hex değerini programın sonuna birkaç defa daha yapıştır o program eğer anti crack uygulamaları ile korunmuyorsa çalışacaktır... Yani uzun lafın kısası bilgisayarına exe,dll vb program dosyalarına etki eden bir virüs var bul bir antivirüs temizle...

Kolay gelsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TopSakal
    TopSakal's avatar
    Erkek
    yannış ası acayip olan antivirüs de çalışmıo yüklüom hata wqerio galiba omndan kaynaklanması lasım oda çalışmıo yane hiçbir koruma programı çalışmıo her oyundayken oyun simge durumuna küçükülüo 10 saniyede bir bide kabus şöle bişi dedi:
    su andaki sistemimi görseniz gülmekten sicarsiniz,
    makina : mmx 200
    baglanti:DSL 750 kpbs :)))
    Güzel oluyo ama :)
    bu ne demek lan :))) NOT:ben hiçbişi bilmiyorum öle şeyler diosunuzki hönk die kalıyom sirnight_ senin dedinede hönk dedim :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Bak şimdi virüsler içerdikleri kodları başka program ve dosyalara bulaştırarak bilgisayarlara yada programlara zarar vermeyi amaçlıyan programlardır yani bir araba motorunun içerisine bozulması için konulan parçalar olarak düşün motor çalıştıkca biryerine zarar verir arabanın oda aynısı... Şimdi senin arabanın motorunda böyle bir parça var ve bu parça sadece senin arabanın eski parçalarını çalıştırıyor yeni parça taktığında o yeni parça böyle zararlı şeylere karşı önlem aldığından çalışmıyor [Lan ne biçim benzetme bu:P] Ve sen her arabanla yola çıkışında arabanın motorunda birşeyler olduğundan arabanın kaputu açılıyor [Oyun simge durumuna küçülüyor]

Umarım anlamışsındır :P
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Senin sorunun bill gates amcam bundan taaa 20 sene önce format.com isimli dosyayı yazarak çözmüş kardeş.

bu bill amcam ermiş gibi adammış şefersizim :)))9

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2444 Toplam Mesaj: 11