Millet İp Mesele Helppppp

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Len o yukarıdaki download arşivini biz boşunamı koyduk????

downloadlarda steganos die arat serialide var kendiside

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DREAM_WEAVER
    DREAM_WEAVER's avatar
    Erkek

Steganos bi boka moka yaramaz, sadece Http'de gizler... Software Applications'da calismaz...

denenmis ve onaylanmistir :)

Insanlar dogmadan yasamalidirlar... Insan gozunu Dunyaya acmadan, GONUL gozunu SEMA'YA acmalidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DREAM_WEAVER bunu yazdı:

Steganos bi boka moka yaramaz, sadece Http'de gizler... Software Applications'da calismaz...

denenmis ve onaylanmistir :)

Topsakal nede gizlenmek istior??

Steganos sadece hızla proxy değiştiren programdır. o anki explererı kapatmaya gerek kalmadan. onun haricinde tabi bi halta yaramaz.. ama neyden gizlenmek istediğini yazacakki ona göre cevaplıyacağız. adam ip değiştiren programı sormuştu bende ismini ve yerini söledim ) bu kadar :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 15538 Toplam Mesaj: 14