folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Milletvekillerine.. Bastırın..

Milletvekillerine.. Bastırın..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

devam arkadaşlar ...söz veriyorum bu kısmı okutacağım adayların 20 tanesine nasıl olmaları gerektiklerini yazın beyin fırtınası oluşsun.dyp-chp-akp vekil adaylarına okutacağım yazın bişeyler ..içinizden geldiği gibi nasıl olmasını istediğiniz gibi....

You set up her pickle which you loved
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    kardeşim bunlar dediğin ayrıcalıklarla kalsalar keşke; sadece milletin bildikleri bunlardır. öte yandan bir milletvekili bağlı bulunduğu ile gelince vali,kaymakam,beld.başk, parti teşkilatı hepsi kuyruğundadır. ve bu adamlar bunlar aracılığı ile heryere adam sokma, torpil yapma işlerini yürütürler. onlara hiç bi maaş verilmese bile bütün giderlerini devlet karşılar. jeeplere binerler özel korumalarla ve arkasında sürüyle giderler. heryere. kimse soruyor mu.? bu adamlar biyeri gezerken devletin kaç koruması, kaç polisi, valisi,kaymakamı meşgul oluyor, ne kadar benzin gidiyor, mesai gidiyor. bunlar görünmeyen yüzü.

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    milletvekilinin maaş olarak bir ayrıcalığı mutlaka az çok olmalı , ama sikerim dokunulmazlığını kim oluyorki onlar dokunulmaz oluyor,bnm eskı kız arkadasımın babası akpden milletvekiliydi,amk açılış yapmaktan başka bi pok yaptıı yoktu

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    untouchables bunu yazdı:
    -----------------------------

devam arkadaşlar ...söz veriyorum bu kısmı okutacağım adayların 20 tanesine nasıl olmaları gerektiklerini yazın beyin fırtınası oluşsun.dyp-chp-akp vekil adaylarına okutacağım yazın bişeyler ..içinizden geldiği gibi nasıl olmasını istediğiniz gibi....

aferim iyi iş fakat şunu bilmelisin kardeş onlar bizdeen iyi biliyolar ne olacağını

gtleri yemediği için yanaşmıyorlar dimi çıkarlarına zarar gelmesin diye  

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

bu emeklilik işi sanırım başvurunca oluyo yani istemessen vermiolar

bi hocam bu maaşı sadece Devlet Bahçeli nin almadığını sölemişti 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek
    biraz önce bir ilde bir partinin temayül yoklamasına grup halinde katıldık.  kazanabilecek 6 adaya söyledim.bunları hemde ısrarla..

You set up her pickle which you loved
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Octavio
    Octavio's avatar
    Erkek

anaconda bunu yazdı:
    evet dediginiz dogru ama ben size bisi dicem simdi milletvekilli ması ayda 8 milyar. ama sorun bi milletvekili o paranın ne kadarını cebine koyuyor simdi o adam arkadasları gelicen hemserileri gelicek yanına onların yemekleri kalıcakları yerleri hem o kisi karsılar karsılamayada mecbur adam icabında gidiyor yemek veriyor 10 15 kisiye onların hesapları sonra ne biliyim sosyal gozukmesi lazım bu adam haftanın en az 5 günü dısarıda yemek yemesi lazım yani coguna katılıyorum ama ben bu işlerin içinde olan biri olarak maas olayını sizin gibi dusunmuyorum he dediginiz gibi emeklilik maasıda fuzuli onun yerine toplanır TBMM adına halka yardım yapılır ne biliyim dokunulmazlık hakkınıda sizin gibi dusunuyorum kaldırılsın yoksa neler kaynıyor bi bilseniz

Sen sadece aldıkları o maaşla yetindiklerini sanıyosan yazık.Bir milletvekilinin gittiği açılıştan kaç para aldığını araştırıp öğren öle konuş.İstanbulda yolsuzlukla üzerlerine geçirdikleri villaların hesabını nasıl ödüyorlar?2-3 sene önce özelleştirilen arsaların haddi hesabı yok.Dokunulmazlık kalkarsa akp den en az 40 milletvekilinin hapse gireceğinden şüphem yok.Yanlız arkadaşlar lütfen akp yi tek bi grup halinde düşünmeyin bence akp şuan 2 ye ayrılmış durumda.Ve yeni seçimlerde inanın bu karşı tarafta yer alanların milletvekili adayı olarak açıklanmayacağını temin ederim.Örnek isterseniz Turhan Çömez ilk seçimlerde birinci milletvekili adayıydı fakat şuan aday olmayacağını açıkladı işin aslına dönersek zaten akp onu adaylıkta sonlara koyacaktı kemal unakıtana yazdığı mektupları tayyip unutmadı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    helal yani sonunda akpli birinden güzel bir düsünce duydum yemin olsun cok sevindim.. milletvekilligi dokunulmazligi kaldirilsin yeter:) arkasi gelir zaten. babasinin mali gibi kullanamaz en azindan devleti.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    Octavio senden daha bildigim kesin dostum ben bu işin içinde olan bi insanım ben turkiyeyi yolanlardan bahsetmiyorum :)
Toplam Hit: 2590 Toplam Mesaj: 20