folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mitdown Madness..

Mitdown Madness..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Mitdown Madness ta Counter-Strike ta ki gibi kendi haritamızı(şehrimizi) oluşturabilir miyiz?Nasıl?ve Ne ile?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    Henüz öle bi program yok bab belki bilgisayarın pisikopatları yapar ama hrabi programmerler yapabilir bence belki kendileri yapamzlar ama yapılı olanları deiştirebilirler bence biliosan bu mümkün...

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    haritalar tek bir dosyadanmı oluşuyor ve bu dosyaların formatları ve tabikii en önemlisi bu oyunda kullanılan haritalar üzreinde düzenleme yapabileceğin bir program yaniiii...
    birazz kasar bea aslanım cünkü biz nfs de denemiştik haritalar tek dosyadan oluşmuyor yanii haritada kullanılan bir cok öğe ve değişken için farklı dosyalar var bunların birbirleriyle ilişkisi önemli quake modlarındaki gibi oluşturulan harita üstüne değişkenleri yerleştirmek gibi bir şansın yok ama yinede bir dene
    biz nfs de yaptığımız haritayı oyunun içinde maps bölümünde göremedik bile orda görsem bile bana yeterdi ama olmadı...

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    Harikalarda değişiklik yapamazsın ama Worldcraft ile CS'ye bolum olusturursun.
    Farklı dosyalarda tutuluyor
    (cstrike\maps)

Düşünüyorum, o halde varım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S_k_Y
    S_k_Y's avatar
    Erkek
    yaw bu adamlar yapmışsa bende en basitinden bişi yaprım die düündüm de..çok dosya war sanırım..
    bi arkadaş bana başka hariatal da gönderdi..ama hazır gene..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    ben bir yerde gormsutum sanirim mitdown madness kendi haritani yapıordun ama cs yi bılmıyorum

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    sanirim burada gormsutum www.mitdownmotors.co.uk

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    csde harita yapmak cok daha kolay ama haritanın diğer haritalarda olmayan texture ve efektlerden oluşmasını istiyorsan biraz daha uğraşman gerekebiliyor...

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
Toplam Hit: 2156 Toplam Mesaj: 8