MIUI Rom Root Yetkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Şimdi müridler GM 4GB lik cihaza MIUI romdan kurdum her şey iyi güzel fakat bir türlü uygulamalara root yetkisi vermiyor araştırdım falan araçlar menüsünden izin verilebiliyormuş denilenlerin aynısını yaptım.Yok yine olmadı değiştirme sebebim orjinal roma dönmek istiyorum.Aldığım yedeğim gm nin orjinal romu yani kendi  recoverysi üzerinden  .backup uzantılı. Sonrasında CWM kurmuştum onun aldığı yedek dosyasının içinde .tar .md5 falan filan bi sürü şey dolu yani .backup uzantısını okumuyor haliyle.Orjinal recoverye geçiş yapıcam elimde orjinal recovery.img'si mevcut  fakat Mobileuncle Tools'a yetki lazım recoveryi yüklemek için yetkiyi vermiyor bi türlü şimdi tekrar Framaroot ile tekrar rootlama yapsam düzelir mi yoksa bu .backup dosyasını cwm ye uyarlayabilir miyiz hiç olmadı en baştan kurucam orjinal romunu. Bu tarz sıkıntı yaşamış olup çözen varsa yardımcı olabilir mi?Yada başka alternatif fikri olan varsa sevinirim.

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Kingo android root kullanıyorum Note2 de onunla dene istersen birde

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocam kitkattan jelybean'a dönüş var ordaki zip dosyasını install et sonra framaroot ile yaparsın devamını

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

orjinal rom yükleyim dedim şimdi de installion aborted hatası veriyo deli olcam :S

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokhaN
    GokhaN's avatar
    Erkek

rom pişmanlıktır en iyisi hiç kurcalamamak :D

kıl olan yer kaşınır
Toplam Hit: 1018 Toplam Mesaj: 5