folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mizah Hikayeleri İçin Kitap Önerisi

Mizah Hikayeleri İçin Kitap Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

Bir yıldır fırlama kişiliğim neticesinde mizah hikayeleri yazmaya baya bi niyetlendim çok fazla şey karaladım ama araya öss falan girdi bıraktım.Bırakmadan öncede bişeyin eksikliğini hissettim.Okumamanın.. Yazdığım şeyler fazla sığ ve aynı yerde dönen hikayelere gitmeye başladı :D   

Bende okıcak birşeylere baktım aziz nesin falan okudum umut sarıkaya..

Şimdi 3 hafta boş vaktim var ve deliler gibi okumak bu hikaye işini daha iyi yerlere taşımak istiyorum.Bunun içinde öneri bekliyorum.Sizce yeni yazmaya başlayan biri nasıl bir yol izlemeli.Refik halit,aziz nesinden mutlaka oku diyeceğiniz kitaplar nelerdir bol okuyan ve yazan arkadaşlardan bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

gülse birsel gayet ciddiyim.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    Ömer Özcan, Türk Edebiyatında Hiciv Ve Mizah Yergi ve Gülmece Başlangıçtan Günümüze, İnkılâp Kitabevi. ayrıca Neyzen tevfik ve şair eşref oku.Hicivle mizah iç içedir ufkunu genişletir.

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    aziz nesin in bütün serisini oku.ferhan şensoy u da tavsiye ederim

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Umut Sarıkayanın hangi kitabını okudun? İki kitabı var ikisinide şiddetle tavsiye ederim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Anıtı dikilen Sinek'i okumuştum aziz nesinden o gayet iyiydi.Diğer eserleri hakkında bir fikrim yok.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasVa
    kasVa's avatar
    Erkek

çok sağolun hocalar teşekkürsüz olmaz konu hortladı ama olur o kadar :)

rapid premium alacak para çalana hırsız deniyor ama rapid premüumun kendisini çalana hırsız denmiyor.neden ?
Toplam Hit: 1692 Toplam Mesaj: 7