folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Mkv To Mp4 Çevirici Lazım Önemli

Mkv To Mp4 Çevirici Lazım Önemli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

eski alışkanlık allok converter kullanayım dedim çevirmiyor hiç. bi kaç program denedim hepsi trial tamamını çevirmiyor online converterlar 100mb sınırlarında. benim doslarında cogu 100mb altında ama bi kaç tanesi 100 üzerinde. 30 tane video var elimde bu geceye kadar çevirmem lazım yardımcı olur musunuz? crackli program paylaşabilir misiniz yada baska bi yontem acil lütfen.

şu da olabilir. bu videolar youtubedan indirilme. bunları mkv olarak değil de direk mp4 olarak indirme şansım var mı? yeniden indirsem?

RotKerim tarafından 13/Haz/17 14:34 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Firefox'ta 2-3 eklenti var youtube'da mp4 indirme seçeneği çıkıyor ama hangisi çıkartıyor emin değilim hepsini yazayım.

Easy youtube video downloader, 1-Click youtube video downloader, youtube video and audio downloader.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://www.gezginler.net/indir/formatfactory.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Mkv ve mp4 birer containerdır. Remux yapman kafi.

ffmpeg -i input.mkv -codec copy output.mp4

Hatta ben klasöre videoları koyayım tek tıkla hepsini mp4 olarak kaydetsin dersen gerekli batch komutu:

for %%a in ("*.*") do ffmpeg -i "%%a" -codec copy "%%~na.mp4"
    pause

Edit: Yapacağınız code insert işlevinin amk (forumdaki)

torpedo_XL tarafından 13/Haz/17 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Adobe Premiere ?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 998 Toplam Mesaj: 5
mkv mp4 converter