Mobil Tahribat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. yönetimdeki hocalar ve HolyOne konum size; şimdi ben en son https://www.tahribat.com/forum/otomatik-bildirim-okuma---guncelledim-244138 bu konumdaki program sayesinde nerde son dakika haberleri ve spor haberleri var hepsinden hiçbirşey yapmadan otomatik sesli şekilde haberlerim oluyor. bu kadar çalıştırmışken; bazı sitelerde işte bildirimlere izin ver/verme seçenekleri çıkıyorya izin vediklerim sayesinde haberlerim oluyor zaten, benzer sistem tbt içinde olamaz mı? yani mesela; yeni pm geldiğinde haber versin, sitede belirlediğimiz konularda yeni konu varsa haber versin, bizim açtığımız konularda yeni yorum varsa haber versin... programı bi yükleyin herhangi bi sitede deneyin; örnek vermem gerek: ntvspor.net siteye girin bildirimlere izin ver/verme seçenekleri çıkıyor telefondan chromeden bu siteye girdim izin verdim adamlar bildirim yaptığında otomatikman haberim oluyor. nasıl bildirim yapıyor görün işte buna göre gerekli ayarları yapılır. mesela; pm geldiğinde haber verirken "tahribat.com xxx kişisinden özel mesaj geldi" diye bildirim yapması ayarlanır, bu program sayesinde hiçbirşey yapmadan "tahribat.com xxx kişisinden özel mesaj geldi" mesajını sesli olarak alırız. 

hazır mobil tahribat işi içindeyken; açtığımız konularda yeni yorum varsa facebook tarzı bildirim olmaz mı? 

bu isteklerim çok mu cix olur (((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

bence çok cix olur :) 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Benim anladigim bunun (bildirimin) alt yapisi var zaten sitede su an.

Siteyi full actik tutup gezersen mili saniyelik bildirimler mevcut mobilde bile :P

Senin dedigin UI ... HolyOne in UI lari meshurdur eskiler bilir :D

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Şıh yapmaz öyle şeyler :D 

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

evet yönetimdeki hocalar ne diyonuz?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 5
mobil tahribat