folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Mobil Uygulamalarda Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu

Mobil Uygulamalarda Sanal Pos Ödeme Entegrasyonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Doğrumu anladım bilmiyorum ama app yapip mağazaya atacaksan google kendi uygulama satın alma harici farklı ödeme yöntemlerine izin vermiyor diye biliyorum, mağazaya atarsaniz askıya alınabilir uygulama, büyük ticari firmalar yapıyor ama onlar evrak falan beyan edip google ile anlaşıp yapıyorlar sanırım.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

callback url olarak app urlsini verdiklerini düşünmüştüm hep ben. atıyorum adamı 3d sayfasına yolladın , sonra seninsite.com/callback a değilde seninapp://odemeCallback/ a geliyo falan gibi

abi onu yaparsak bu sefer web tarafında ödemeden haberdar olamazlar :/ birde iki yerde ödeme entegrasyonu gibi birşey yapmış oluyorsuna çıkıyor gibi. neyse mobilciler bi renklendirsin de öğrenelim :)

3D ödeme alıyorsan ödeme sonrası verdiğin callbackurl'ne ödeme sonucu dönüş yapılır. Burdan gelen cevabı kaydediyorsun. Sonrasıda 2 seçeneğin var ya websocket vs ile ön yüze ben bu ödemeyi aldım diyceksin ve ödeme ekranını kapatıp sonucu yazdırıcaksın. Yada dediğin gibi arka planda x bir sorgulama methodun daha olucak ve tokenId, paymentId vs ne diyorsan onu yollayıp bizim ödeme noldu diyecek ve sonucu döneceksin.Sonuç gelince ödeme popup'ı kapatıp sonucu yazacaksın.

Mobilde yapmadım ancak mantık bu diye biliyorum. 

Absolut tarafından 25/Şub/21 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    TheMayk bunu yazdı

Doğrumu anladım bilmiyorum ama app yapip mağazaya atacaksan google kendi uygulama satın alma harici farklı ödeme yöntemlerine izin vermiyor diye biliyorum, mağazaya atarsaniz askıya alınabilir uygulama, büyük ticari firmalar yapıyor ama onlar evrak falan beyan edip google ile anlaşıp yapıyorlar sanırım.

fiziksel ürünlerde geçerli değil bu kural diye biliyorum. sadece dijital ürünlerde böyle bir kısıtlama var

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

İyi test edin he, şu gitar öğrenme uygulamasında yousician mıydı evet o, 3-4 sene önce kullandım biraz hoşuma gitti fiyatı göreyim diye premium a bastım yüksek geldi geri çıktım, hopp ödemeniz onaylanmıştır 1 senelik premium vermişti :D

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    TheMayk bunu yazdı

bu konuyuda bir konuşalım o zaman. Hali hazırda bir web sitesinin uygulaması ve fiziksel ürün satışı yapmıyor aslında. Kendi servislerini ücretli paketlerle kullanıdırıyor. Böyle bir durumda google ve apple arıza mı çıkartıyor?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    TheMayk bunu yazdı

bu konuyuda bir konuşalım o zaman. Hali hazırda bir web sitesinin uygulaması ve fiziksel ürün satışı yapmıyor aslında. Kendi servislerini ücretli paketlerle kullanıdırıyor. Böyle bir durumda google ve apple arıza mı çıkartıyor?

Siz araştırın hocam, fark edilirse askıya alıyorlar diye biliyorum, arkadaş yazmış sadece fiziksel ürünlerde geçerli değil diye, net bilgi bende bulamadım.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
Toplam Hit: 3154 Toplam Mesaj: 17
android flutter mobil sanal pos ödeme flutter