folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Mobile.Msn.Com DAN SMS BOMBER YAPMAK İSTEYEN BURAYA BAKSIN Ücretsizdir

Mobile.Msn.Com DAN SMS BOMBER YAPMAK İSTEYEN BURAYA BAKSIN Ücretsizdir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cilginturk
    cilginturk's avatar
    Erkek
    Evet beyler söylediklerim aynen dogru bu servis sadece turkcell için sms gönderiyo diger gsm operatörleri işinize yaramaz öncelikle servis olarak turkcell seçiyok sonra kime sms bomb yapacaksak o tel noyu yazıyok resimli anlatım adresi:: http://casus005.sitemynet.com/sms.gif sonra next diyoruz mesaj bu numaraya gidiyo sonra şartları kabul edin http://casus005.sitemynet.com/smss.gif http://casus005.sitemynet.com/smsson.gif sonra geri deyip aynı numaraya tekrar kod gönderin bi nevi eğlence gibi oluyo beyler hadi kolay gele işte adres:www.mobile.msn.com buradan anlatılanları yapın joın now deyin servis olarak turkcell seçin sonra başlayın

Saçlarınız dökülmesin zigavus şampuanı deneyin www.zigavus.com yemin ediyorum süper şampuan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Url si yokmu bunun :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    1-sms bomber gibi kullanılması zor(senin dediğin gibi eğlencelik)
    2-msjlar geç geliyo(hala gelmedi:)
    3-emeğe saygı:P

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    lanet olsun msn e

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    höng:D:S

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    anca bunla güzel milletin konturu yenir :D:Daçarsın bi msn adresi dandikten ona adamın cebini eklersin dk bir kapalı maile mail atarsın msnede kontur keser.:D:D:D hakikaten dehşet bişey olur:D:D

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    tamam güzel de kontorunu yiyeceğin numaraya gelen code bilmen gerekmiyor mu? anlamsızz!! bi işe yaramaz sınır var mı acaba bende şu an trkcll hat yokta denyo ile bi dalsam baya baya sms bomber olur mu ki? turkcell hattı olan bi arkadaş denyo ile bi denesin yaww

maaasebeci....
Toplam Hit: 2105 Toplam Mesaj: 7