Modalife'tan Genç Odası Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

hacılar merhabalar

yeni eve geçtim ve odamı düzmem gerekiyor ucuz mobilya diyince akla modalife gelir dediler sipariş vermekle vermemek arasındayım.  ekşide yorumları okudum şikayetvar'a baktım falan ama baya tırstım açıkcası şikayetlerin bir çoğu eski tariihli ama bilemedim gerçekten. var mıdır önerisi olan yada deneyimi olan.

spotculardan 2.el almayı da düşündüm fakat hacılar  inanılmaz rezil durumda hepsi. adamlar bi yatak gösterdi kusmamak için zor tutarsınız kendinizi o derece

mağaza önerecek olanlar istanbuldayım.

Mod not :konuları uygun bölümlere açalım... 

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başlıgı okudum sadece ALMA KESİNLİKLE !!!!!!!

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

ordan alış veriş yapacaksan sürat kargoyla göndermemelerini istemeni tavsiye ediyorum ayrıca nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama mobilya için gidip görmekte fayda var.

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

ordan alış veriş yapacaksan sürat kargoyla göndermemelerini istemeni tavsiye ediyorum ayrıca nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama mobilya için gidip görmekte fayda var.

abi bi kaç mağazasına gittim ama bizde yok sipariş verdikten 15 gün sonra size teslim olur vs dediler. fakat eksik malzeme çıkması vs çok fazla yaşanıyormuş. tabii satış sonrası destek hiç yok diyorlar bilemiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

enzahome nasıl hocam

http://www.enzahome.com.tr/Genc-Odasi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

hacı abi eylülde evleniyorum

evi komple modalifetan dizdim fiyatlar iyi, kalite özellik ve görüntü olarak su an iyi duruyor

ilgisizlik konusunda sunu diyim

adamlar o kadar ilgiliydiki ulan bi ara dükkanımı satın aldım acaba die düşündüm

not: artık çoğu yerde hazır mobilya yok sipariş üzerine yapılıyor

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Arkana bile bakma kacccc. Bizzat kendi yasadigim olayi belirteyim mutfak icin masa alayim ucuz olsun cok onemli degil dedim 2 hafta sonrasina teslim dediler ii dedim odedim kredi karti ile 2 hafta bekledim yok gelen magaza diyo biz siparis gectik merkez gondercek merkez diyo bize siparis gelmedi 2. Gunun yogun kavga telefon trafigi sonrasi siparisiniz simdi ulasti ama urun elimizde yok fabrikaya soyledik yapilacak 3 hafta yuh dedim iade istedim yok dilekce doldurun gittim magazadan dilekce doldurdum bekliom yine iade yok merkezi ariyom yetkili yerinde yok biz doneriz yalan amk donuste yok 50 kez aradim sonuc yok şikayet var a yazdim aradilar bizde iadeniz gorunmuyo gittim bankaya yazdigim dilekceyide almistim kaseli onla dilekce yazdim sonra merkez iade dilekceniz yok dedim bende bile var sonra magaza yollamis vsvs odeme almamda 2 ay surdu o yuzden arkana bile bakmaa fazla para ver spotculardan al ama ordan uzak durrr

ZzZzZzZ...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

enzahome nasıl hocam

http://www.enzahome.com.tr/Genc-Odasi

iki kat fiyata denk geliyor hocam. spotculardan çözecem galiba 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

uygun olur hocam yer neresi araştırayım ben de =)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3m0
    m3m0's avatar
    Erkek

Hocam http://dekopasaj.com/  böyle bir site var bilmem biliyor musun. 2 el eşyalar var ve sadece istanbul içi çalışıyor. Ben de buradan 3 parça eşya aldım. Koltuk takımı ve çift kişilik bazayı eve kadar çıkartıp montajını yaptılar. Memnuın da kaldım. Bir göz at istersen, belki bir şeyler bulabilirsin.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Ben hallederim ucuza cep telefon numarani gonder pm ile

Toplam Hit: 1093 Toplam Mesaj: 11
mobilya modalife