folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Modem Firmware Uçması Ve Max 1500 TL Telefon Önerisi

Modem Firmware Uçması Ve Max 1500 TL Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Dün sabah uyandığımda iphone 5s cihazımın şebeke kısmında ''Aranıyor'' yazısı vardı. İzmir / Çankaya telefonculara gittim, ayarlar bölümünde Modem Firmware kısmındaki kod uçmuş, dediler. Bu sıralar yaşanan bir olaymış ve tamiri yokmuş vs. Bu ayrıca bir soru olarak kalsın.

Bunun dışında bana max 1500 tl ederinde Clash of Kings oynayabileceğim bir telefon gerekiyor. Vatan bilgisayar'da Huaweii Y6 gördüm mesela, güzel midir ? @mkyb hocam konuya bekliyorum. :)

Şimdiden teşekkürler.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5s'in basebandı gitmiş. 200-250 liraya değişiyorlar. Zahmetli ve zor bir işlem. Ha 250 lira bu saatten sonra 5s için değer mi dersen orası sana kalmış.

Telefon önerisi olarakta şunu öneririm. Garantisi sağlam. Samsung harici Samsung'un ürettiği Exynos işlemciyi kullanan tek markadır Meizu. Bunun rakibi Xiaomi'leri 200 lira daha pahalı. 

https://www.hepsiburada.com/meizu-m6s-32-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000C6JU2?magaza=Hepsiburada

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

lenovo moto z

önerebilirim. kullanıyorum gayet iyi.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/huawei-p-smart-figo-32-gb-akilli-telefon-mavi.html#urun-ozellikleri

Şu telefon hoşuma gitti. Bütçeyi biraz aşıyor ama ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

O rakama çıkacaksan kesinlikle Nokia 8. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

Xiaomi a1 64 gb kendi mağzasında 1500 lira civarında 

ftw
Toplam Hit: 1167 Toplam Mesaj: 6
iphone iphone modem firmware huaweii y6 5s