folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modem İle URL Engelleme

Modem İle URL Engelleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    ferdikan bunu yazdı

Yazılımsal veya donanım olarak firewall eklenebilir maliyetsiz olsun dersen dagıtımı hotspot yazılımı ile yapabilirsen ağkontrol yazılımları işini görür 

evet maliyetsiz olsun istiyorum. dediğin hotspot ile nasıl oluyor ? önerdiğin sistem Mobilden Notebooktan Masaüstünden bağlanmayı engeller mi?

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    enicma bunu yazdı

Hocam Günaydın,

facebook.com url adresinin sol tarafında bulunan "checkbox" kutucuğun ekran görüntüsünde işaretlenmedi olarak görüyoruz şayet işaretlemediysen engelleme işlemini büyük ihtimal devreye almaz.

birde bu cihaz herhangi bir ara katman ve aktarıcı "repeater,router" olarak kullanılmadığına eminsin değilmi şayet bu cihaz ara katman ise ve bu cihaz üzerinden engellemeri yapıyoryan filtreleme devreye girmez .

hocam o checkbox lar aşağıdaki sil ve düzenle için kullanılıyor.

aktarıcı değil yani tel kablosu buna takılı içine ayarları şifreyi girdim bununla internete bağlanıyorum.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

konu günceldir, sorun cözülmedi , önerilere açığım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Hala çözüm bulamadım, konu birkez yukarı

Toplam Hit: 2216 Toplam Mesaj: 15
engelleme url modemden url engelleme modemden url engelleme