folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Modemin Link Işığının Sabit Olmasıı Uzun Sürüooo

Modemin Link Işığının Sabit Olmasıı Uzun Sürüooo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sebastian
    sebastian's avatar
    Erkek
    arkadaşlarr benim modem 2 saatte bağlanıooo.. link ışığı sabit olsun die cok bekliom oncedn bole değildii.. düzeltebilrmyzzz ..??
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca,kablolamana dikkat et,kablolarda ek varsa duzenle onlari...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

kablolara dikkat et

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sebastian
    sebastian's avatar
    Erkek

ya arkadaşlarr ek bi kabloo varr ama kablolar hep boyleydii... yeni olduu geç bağlanma muhabbettii

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dogaldir kablolar uzun sure kendini koruyamaz ,ozellikle plastik bantlarla sarilmis kisimlar daha cabuk zayiflar...Eger ek yeri ev icerisindeyse ve cocuklarin falan koparamayacagi bir sekildeyse ,yama yerlerini sadece birlestir ve acikta birak ,bant kullanma.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bir kısa devre var anlaşılan bugün bilgisayarı açtığımda bi türlü yanmadı uzun süre benimde sinir oldum yeniden kurdum ama olmadı

anladım ki başka telefon koymuşlar dandik çalışmayan bişey kısadevre yapmış hattı değiştirdim tamam sende de öyle bişey var 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZmN
    ZmN's avatar
    Erkek

modem ışıgı sabıt yanmaması virüstende kaynaklanıyor olabılır. ağ yolunu tıkayan virüs olabılır ozellikle benım çok karşılaştıgım problemlerden biri.. virüsün adı ''domzost.exe''  bu virüsü nod 32  v.s  gibi antivirüs programlarına yakalanmıyor. bu virüsü nasıl var oldugunu tespit edebiliriz. benim çözümüm şole arkadaşlar oncelikle bilgisayarım sağ tıklıyorum yönet bölümünden hizmetleri tıklıyorum ordan migrosoft agent diye bir bölüm olacak onu devre dışı bırakıyorum. daha sonra regeditten bu virüsü bulup sılıyorum . bu kadar. internete kolaylıkla bağlanıyorum  yada guvenlik kipten açtıkmı pc yi virüs bulduktan sonra  adını degiştirip silebiliyosunuz  başka bir şekildede silinmiyor..

SİZİN BOŞ VAKTİNİZ BİZİM İŞ SAATİMİZ OLABİLİR...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sebastian
    sebastian's avatar
    Erkek
    arkadaşım benim hizmetler bolumundee oylee bi yer yokk.. bidde regedittende aratttırdım bualamadımmmm.. başka yolu yokmuu bencede virüstendir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    usb modemmi ethernet modemmi
    virüsten olduğunu düşünüyorsan kur antivirüs tarattır sonucu bildir başka çözümler üretelim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

444 03 75 ten yetkili cagir evine gelip dsl sinyal degerini olcsunler haci.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    modemde problem olabilir abi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 2178 Toplam Mesaj: 11