folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Modemler Hakkında Bilgisi Olanlar?

Modemler Hakkında Bilgisi Olanlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Zyxel marka P-660W-T1 v3 model modem kullanıyorum. Modemde kendiliğinden karakter sınırlaması var. AP adı girerken A-Z, a-z, 0-9 ve @ karakterlerini kullanabileceğim belirtiliyor. Yalnız ben, izleyenler bilir, Doctor Who'daki gibi ( ┓┏ 凵 =╱⊿┌┬┐) karakterler girmek istiyorum. Bu engeli aşmam mümkün müdür? Aşabiliyorsam nasıl?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Karakter kodlamasına telnet ile müdahele edilebilir mi acaba? Şimdi telneti aktif edip bağlandım da normalde olduğundan daha karmaşık göründü gözüme modem.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

modem şifreleme/ isimlendirme mantığı şöyledir ; alphanumeric ascii karakter hexadecimal sayı girişi yapabilirsin.. senin anlatmak istediğin şifreleme ve isimlendirme mantığı router'in karakter desteğine bağlı.

tabi bu kullandığın zyxel modem için geçerlimidir bilmem..

bahsettiğin konu bu galiba hocam ? ; dr.who wireless name.

dikkatin bayağı iyiymiş bu arada.

böyle konuları forumda görmek güzel (:

Amd-x tarafından 08/May/13 15:34 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 3