Monitör Sorunu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayEXe
    BayEXe's avatar
    Erkek
    Yaw, bu sabah pc"yi açtıktan bi kaç dakka sora görüntü gidip geldi 4-5 kere.. monitörden ses geldi.. çızır cuzur.. Korktum ! kapattım hemen.. tekrar açtım düzeldi.. Böyle daha öncede olmuştu. Yaw ne oluyo monitör"e sapıttı mı yoksa?

Philips 105 E
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    evet eğer görüntü yavaş yavaş karara karara gidiyorsa sıçtın monitorün el sallıyor sana ses gelmesi bir voltaj olabilir (umalım o olsun) iki patlamak üzre kaç git )) şaka
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayEXe
    BayEXe's avatar
    Erkek
    Yok dediğin gibi karara karara diil, birden gidiyo, hemen geliyo, yani bi kaç kere gidip geliyo.. Fakat bu, bazı zamanlarda bugün olduğu gibi, pc'yi ilk açtığımda oluyo.. Yaw başımıza bişi çıkarmaz inşallah...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    ben bi ups al derim.RNA'nın dediği gibi voltaj olabilir.sıçmadın,monitorun elde sallmıyo,ama sen önlemini al.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    bakmışsındır ama genede söliyim power kabloları ısınma sebebiyle deforme oluyorlar ve monitor üzerindeki girdikleri yuvada ufacık bir hareketleri bile cazır cuzur sese ve monitorun gidip gelmesine sebep oluyor

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
Toplam Hit: 1800 Toplam Mesaj: 5