folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Monster Gamepad FIFA 2020 Kontrol SorunuMonster Gamepad FIFA 2020 Kontrol Sorunu

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  SHaDeWRoX
  SHaDeWRoX's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Mart/2011
  Erkek

  Arkadaşlar normalde Logitech F710 kullanıyordum.2.kol olarak Monster Pusat Gamepad aldım FIFA ya girdiğimizde Logitech ile ayar bile yapmadan bütün tuşları PSdeki gibi tanıyordu ( Pas A Şut B gibi ) Monster'da en baştaki seçme tuşu bile farklı tuş  yön tuşu y ye basıyorum başka basıyor hepsi farklı farklı ayar yapayım desem hangisinin hangi ayar olduğu bile belli değil mesela X tuşu sağ yön tuşu a tuşu başka bir şey aldığıma pişman oldum resmen bunu nasıl ayarlayacağız?

  hadi oyun içindeki farklılıkları anladımda Oyunun ilk açılıştaki menülerdeki yön tuşları bile farklı ayarlar bölümüne gelene kadar saçma sapan tuşlara bastım resmen Sağ geçmek için B ye basıyorum girmek için Y ye basıyorum anlamadım gitti


  Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  SweetyVolty
  SweetyVolty's avatar
  Kayıt Tarihi: 12/Temmuz/2008
  Homo

  Steamden yükledin muhtemelen diye tahmin ediyorum, big screen mode'da kontrollerine bind atmıştır onu kaldırman lazım 

  du benimkini bulim örnek göstereyim.   Bunun gibi bişey. oyun bazlı ayarları olması lazım da şimdi bulamadım aşırı yorgunum, launch options girdiğimiz yerde controller ayarları olması lazım ordan kapatabilirsin direk o da olabilir daha az uğraştırıcı bir şekilde.   Tahribatın delisi. Beni gerçekten ciddiye alıyorsanız küçüklüğünüzde birşeyler çok yanlış gitmiş demektir. UwU
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  PLaXToR
  PLaXToR's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Temmuz/2003
  Erkek

  Ortada basınca altında ışık yanan tuşla modunu değiştirmelisin


  If there are two or more ways to do something, and one of those ways can result in a catastrophe, then someone will do it.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DarkSkull
  DarkSkull's avatar
  Kayıt Tarihi: 17/Aralık/2008
  Erkek

  Tuşlarda x input yazan bir şey varsa o moda alırsan tuşlar otomatik ayarlanıyor. O yoksa https://www.x360ce.com/ şu sitedeki program ile istediğin tuşa istediğin tuşu atayabiliyorsun. Bu program eski gamepad'leri yeni oyunlarda kullanmak için kullanılıyor. Bu programla ayarlayınca oluşan dll dosyasının ismini değiştirmek gerekiyordu unuttum şimdi. En son Fifa 17'de kullanmıştım daha sonra xbox controller'a geçince hiç bir şeyle uğraşmama gerek kalmadı.

  Şimdi buldum xinput1_4.dll dosyası oluşuyordu onun sonunu 1_3 yapıyorduk. Yeni programda ona gerek yok galiba.

  DarkSkull tarafından 13/Kas/20 11:47 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 218 Toplam Mesaj: 4
gamepad