Monster Notebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Arkadaslar merhaba herkese monster marka oyun bilgisayarı bir dizüstü bilgisayara sahibim.Bu kapsamda w8den w10a geçiş yaptım.Ondan mı bilmiyorum ama bilgisayar acayip ısınmaya ,ses çıkartmaya başladı.Başlarda virüs vardır diyerekten tarama yaptırdım virüsler çıktı temizledim fakat sorun düzelmedi hala daha bilgisayar boştayken bile ara ara hızlanıp kesilen motor sesi çıkaran seslere sahip.Acaba garantiye yollamalı mıyım? Donanımsal olarak içini açıp havasını temizleyeyim dedim ona da ses çıkartmadı sorun devam ediyor yani.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

W10 nun son guncellemesinde oyun oynarken benim laptopta fan acmaya basladi. Isiniyor dersem yalan olur ama fan ses yapiyir biraz. Sanki o buyuk guncellemede bir ayar bozdu windows. Anlamadim bende. Oyun dedigimde csgo dota falan oyle yuklu oyunlar degil 

Monster bu arada

oksijen tarafından 14/Kas/15 12:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

task manager dan cpu kullanimi nasil bir bak. Yeni guncellemeden sonra asiri cpu kullanimi oldugunu syeleyenler var. Mumkunse son update ler ile birlikde hazir bir surum indirim temiz kurum yaparsan cok cok daha stabil olur. Sitede @mkyb nin konusu olmasi lazimdi temiz kurulum linkleri.

Absolut tarafından 14/Kas/15 12:08 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam yenı bi güncelleme gelmiş w10' onu kuruyorum bakalım.Sorun devam ederse yazarım tekrardan.Teşekkürler herkese

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

Bende de aynı sorun vardı aradım monster servisi macun sürüp fan temizliği yapacağım dedim garanti dışına en çıkar mı dedim sorun olmaz dediler Velhasıl temizledim sorun halen aynı :(

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Hocam online oyun oynuyor musunu?Eğer oynuyorsan bf3,bf4 ve hardline serisinde fps değerini verebilir misin?

Bu gereksiz gelebilir almayı düşünüyorum çünkü 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Benim monster canavar gibi öyle sorunlarla karşılaşmadım henüz :D win8 e dön hacu bosver 10u napcen 

Toplam Hit: 1242 Toplam Mesaj: 8
monsternotebook