folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mora Tedavisi İle Sigara Bırakma Deneyimleri.

Mora Tedavisi İle Sigara Bırakma Deneyimleri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam hiç birşey kullanmadan bıraktım diyebilirim. Akşam vakti yemekten snra son sigaramı içtim ve buraya kadar dedim :D  2 haftadır içmiyorum :D

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

Hocam hiç birşey kullanmadan bıraktım diyebilirim. Akşam vakti yemekten snra son sigaramı içtim ve buraya kadar dedim :D  2 haftadır içmiyorum :D

mesela aklına vurunca alternatif olarak ne yapıyorsun?

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    Helyum bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

hocam zamanında yeri gelirdi 3 paket içtiğimi bilirim  ne oldu anlamadım  sigarayı içerken başım dönmeye başlıyordu   en son baktım olmayacak bıraktım hiç istek bile yok yanımda içenlere bile küfür ediyorum valla hiç bir  faydasını görmedim paso para veriyordm çok şükür iyiym geçen gün arkadaşlar ısrar etti bir denedim ulan dedim iyiki bırakmışım ağız tadım değişti nerdeyse hasta oldum yemeden içmeden kesildim en iyisi içmemek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı
    Helyum bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

hocam zamanında yeri gelirdi 3 paket içtiğimi bilirim  ne oldu anlamadım  sigarayı içerken başım dönmeye başlıyordu   en son baktım olmayacak bıraktım hiç istek bile yok yanımda içenlere bile küfür ediyorum valla hiç bir  faydasını görmedim paso para veriyordm çok şükür iyiym geçen gün arkadaşlar ısrar etti bir denedim ulan dedim iyiki bırakmışım ağız tadım değişti nerdeyse hasta oldum yemeden içmeden kesildim en iyisi içmemek.

Hocam  ilginçtir ki vücut nikotin isticek illaki ama şu kriz(aşırı istek) denen tabir bende olmuyor yada inanmadıgımdan veya kendimi bırakmaya hazırladıgımdan olsa gerek. Bayadır boş yere para verdigimi babamdan dolayı kronik astımım oldugu için sürekli nefesimin tıkanması bırakmama yardımcı oldu diyebilrm.

ilk 2 gün yemeklerden snra off olsada enson içtigimdeki gibi zevkle içsem diyorumdum.Sonra kendime salak ne güzel bırakmışsın miss gibi istedinmi bak nasılda içmiyorsun ibneyi gibi kendimi gaza getirdim :D 3. gün aklımın kenarında yok ve her dakika kendimde degişimler hissediyordum.ve gaza geldikçe geliyodum :D şuan ise hiç bir şekilde canım içmek istemiyor ama muthiş bir seviçle BIRAKTIGIMI HERKESE HAYKIRASIM VAR.konuyu gordugum gbi yazdım hesabını sen yap :D

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı
    bensiz_aglama bunu yazdı
    Helyum bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

Hocam  ilginçtir ki vücut nikotin isticek illaki ama şu kriz(aşırı istek) denen tabir bende olmuyor yada inanmadıgımdan veya kendimi bırakmaya hazırladıgımdan olsa gerek. Bayadır boş yere para verdigimi babamdan dolayı kronik astımım oldugu için sürekli nefesimin tıkanması bırakmama yardımcı oldu diyebilrm.

ilk 2 gün yemeklerden snra off olsada enson içtigimdeki gibi zevkle içsem diyorumdum.Sonra kendime salak ne güzel bırakmışsın miss gibi istedinmi bak nasılda içmiyorsun ibneyi gibi kendimi gaza getirdim :D 3. gün aklımın kenarında yok ve her dakika kendimde degişimler hissediyordum.ve gaza geldikçe geliyodum :D şuan ise hiç bir şekilde canım içmek istemiyor ama muthiş bir seviçle BIRAKTIGIMI HERKESE HAYKIRASIM VAR.konuyu gordugum gbi yazdım hesabını sen yap :D

vay be ilginç :D

dur bakalım artık deniyoruz bizde bi kaç yöntem :D

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

çok kez deneyip bırakamayanlara tavsiyem champix adlı ilaç

etrafımdaki çok kişi bu sayede bıraktı

hakkında

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=champix

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

bu yöntemi denemedim ama 20 yıldır içtiğim sigarayı champix ile 4 ay önce bıraktım...

http://www.medihaber.net/2012/12/19/champix-kalp-krizine-sebep-oluyor/

hacı öle de sigara sayısız hastalığa ve ölüme sebep oluyor , including heart attack..

Toplam Hit: 2164 Toplam Mesaj: 18