folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Motor Neron Hastalığı İçin Apitoxin Bee Venom Yurt Dışında İkamet Eden Arkadaşlar Yardım.

Motor Neron Hastalığı İçin Apitoxin Bee Venom Yurt Dışında İkamet Eden Arkadaşlar Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yakın bir arkadaşım çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı, şu an tedavi görüyor ama hastalığın bir çaresi yok en son doktorlar apitoxin bir diğer adı bee venom olan (içeriği arı zehri imiş ) ilacın bir umut olabileceğini söyledi bu ilaç ta yurt dışında (almanya,isviçre,abd,fransa vs.) bulunabiliyoormuş;

Fenerbahçeli Sedat vardı (allah rahmet eylesin) bilrsiniz bu arkadaşında yakalandığı hastalık aynısı,

Bu iğneyi tedarik edebilecek yardımcı olabilecek veya nasıl tedarik edebileceğim konusunda beni yönledirebilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

konunun tam yeri burası değil sanırım ama sonuçta ücreti mukabilinde bir alışveriş söz konusu.

Saygılarımla...

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Allah acil şifalar versin hacı, inşallah bulunur bir çözümü ya

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

arkadaşım bulgaristanda ucuz ve bolca var istanbulda isen bulgar otobuslerine ısmarla getiriyorlar ayrıca arılardanda faydalanabilirsin dişi arı zehiri dizden yapıyorlar api terapi oluyor benarı zehiri üretmiştim kilosu çok pahalı türkiyede müşteri bulamadık birdaha üretmedim arının yarısı zayi oluyor kovan içinde camdan yaıpılan 12 votluk ısı paneli ile alınıyor gr gram toplanıyor zok zor bulman sana nasıl yapacağını söyleyim arıları cımbızla tut kavonoza bolon geçir sağ diyecem her arı zehiri bırakmıyor sarı beyaz a yakın renk oluyor onuda serumla karıştırıyon bilen yapması lazım en kısa yol doktor kontrolunde iğne yaptıp müşade altında olacak her vucut kabul etmiyor alerji bünyeler hassas oluyor hastene ortamında olması lazım başka bilgi istersen sorabilirsin şu an benim 50 kovan arım var propolis üretiyom arıcılık dersi ve kurslar veriyom hastaya geşmiş olsun nöronlarında atakmı var allah iylik versin

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Bunu bize tavsiye eden ve uygulayacak olan Hacettepe Tıp Fakultesinde bir Prof. dür arkadaşlar, kulaktan dolma bir bilgi yada koca karı ilacı değildir, bu ilacı temin edebilecek olan arkadaşların yardımlarını esirgememesini rica ediyorum.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek
    abdullahozcan bunu yazdı

arkadaşım bulgaristanda ucuz ve bolca var istanbulda isen bulgar otobuslerine ısmarla getiriyorlar ayrıca arılardanda faydalanabilirsin dişi arı zehiri dizden yapıyorlar api terapi oluyor benarı zehiri üretmiştim kilosu çok pahalı türkiyede müşteri bulamadık birdaha üretmedim arının yarısı zayi oluyor kovan içinde camdan yaıpılan 12 votluk ısı paneli ile alınıyor gr gram toplanıyor zok zor bulman sana nasıl yapacağını söyleyim arıları cımbızla tut kavonoza bolon geçir sağ diyecem her arı zehiri bırakmıyor sarı beyaz a yakın renk oluyor onuda serumla karıştırıyon bilen yapması lazım en kısa yol doktor kontrolunde iğne yaptıp müşade altında olacak her vucut kabul etmiyor alerji bünyeler hassas oluyor hastene ortamında olması lazım başka bilgi istersen sorabilirsin şu an benim 50 kovan arım var propolis üretiyom arıcılık dersi ve kurslar veriyom hastaya geşmiş olsun nöronlarında atakmı var allah iylik versin

Bulgaristan'dan bulabilecek yada bize bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı peki? Bu ilaca en acil yoldan nasıl ulaşabiliriz?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Yurtdışından ithal ilaç edinmek için Türk Eczacılar Birliği ile iletişim kurmanı öneririm.

Onlar istediğiniz ilaçları yurt dışından getirtebiliyorlar.

http://www.teb.org.tr

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 6