Motorsiklet Aranıyor..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cegstyle
    Cegstyle's avatar
    Erkek

acikgoz bunu yazdı:
    -----------------------------

dostum o ramzeyden bende var inan kaya gibi motor 1 ayda 1000 km yol yaptığıl oldu tık yok 130 km hıza çıkabiliyor yakıt oldukça çimri bence hondaya yamahaya 4000 tl verene kadar bunun sıfırı  2250 bunu al derim...

Görüntü açısından Yamaha ve Honda daha iyi ama.Titan falan diil de Cbr 125 olmaz mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek

Hans bunu yazdı:

Bunu alıcagına git Yamaha YBR 125 al hiç olmassa elinde kalmaz satarken rahat gider .

Ramzey alırsan sanayiden çıkamassın + motor 1 senede dagılır benden sölemesi

aynen katılıyorum, başımı ağrıtmasın istiyosan 4 japondan şaşmıcaksın, sana göre olanda ybr 125.. motorla takla at ordan oraya vur hiç bişe olmaz hala çalışır :D

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

hoca 8bin km yapmış bi motorum var artık binmiyorm markası masai fym 125 lik çift egsoz çok güzel bi makina çocuklugumdan beri motorla haşır neşir oldugumdan dolayı motoru kendi ellerimle açtım ibre sonun altına inmezse binmeden geri ver çok çekişlidir ve az yakar fiyatta 1000 liradan bırakırım temiz:) ilgilenirsen pm at

De Get Yalan Dünya...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikgoz
    acikgoz's avatar
    Erkek

carnager bunu yazdı:

Hans bunu yazdı:

Bunu alıcagına git Yamaha YBR 125 al hiç olmassa elinde kalmaz satarken rahat gider .

Ramzey alırsan sanayiden çıkamassın + motor 1 senede dagılır benden sölemesi

aynen katılıyorum, başımı ağrıtmasın istiyosan 4 japondan şaşmıcaksın, sana göre olanda ybr 125.. motorla takla at ordan oraya vur hiç bişe olmaz hala çalışır :D

----------------------------

bendeki ramzeyi 4 sene oldu kullanıyorum teker patlaması dışında daha bi sorun çıkartmadı honda yamaha japon değil fabrikası çinde çinde üretiliyor. yanlış anlaşılmasın ramzeye ortak değilim ama dediğiniz kadarda kötü bir motor değil ...

Toplam Hit: 6491 Toplam Mesaj: 25