folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Motorsiklet Hırsızlarının Videosu

Motorsiklet Hırsızlarının Videosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

sword hocam yanlış anlama konuyla alakası yok da  bu youtubedan önceden video izlemek için  bişey cıkmıyordu şimdi play tuşuna basinca  videoyu indirmem gerektiğini söylüyor idm den download cıkıyor bi kişi sebebini söyleyebilirmi bende  izlim videoyu ve videoları .

bu arada hocam çok geçmiş olsun bende bi motor sevdalısı olarak çok üzüldüm  inş bulunur motorun.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

İdm ana pencere / indirilenler / seçenekler / menüden tarayıcı tikini kaldır tamamdır.

Hacı geçmiş olsun tekrar umarım yakalanırlar.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam, eğer bu tip bir motoru tek parça olarak satamayacaklarsa (ki önceki konuda Türkiye'de sayılı motor olduğu söylendi) bu motoru parçalarına ayıracakları anlamına gelir. Münferit bir hırsızlık olsaydı, motoru tek parça satamayacakları bir işe kalkışmazlardı ya da şimdiye yakalanmışlardı diye düşünüyorum. Ancak iş motor parçaları işine dönüştüyse, bu da büyük ya da küçük çaplı da olsa organize bir işe giriyor. Organize suçların çözüm şekli de, uzun süren teknik takipler ve bu sayede elde edilen kanıtlar toplanır, toplanan kanıtlar savcılık makamı tarafından kabul edilebilecek yeterlilikte olduğu polisler tarafından tespit edilir ve operasyon yapılır. Yani bu işler çok uzun sürüyor.

Diğer bir mesele de, adamların yüzlerinin görünmemesi. Gerçi teknik takip ile polisler yerlerini ve kim olduklarını bulabilirler diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi organize şube işleri uzun sürüyor. Belki de size denk gelmeden kaç vaka daha geçmiştir kim bilir.

Kaybınız için üzgünüm. Her ne olursa olsun, insanların emek vererek elde ettikleri şeylerin, birileri tarafından elinden alınması, kişi kim olursa olsun doğru değil. Polis bir tanıdığınız olsa idi, çoktan haber almıştınız, o kesin. Ama normal vatandaş olunca, polis de yatandaş oluveriyor nedense :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

hocam hala bulunmadığına üzüldüm. Bulunmasını bütün içten dileklerimle istiyordum. konu üzerinden baya zaman da geçti inşallah motor pança pinçik olmamıştır :/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/video.php?v=10203945167503018

scooturk facebook grubunda da aynı sekılde hırsızlık yapanların vıdeosu konulmus. bı ıletısıme gecın belkı aynıdır calanlar

https://www.facebook.com/video.php?v=10203945167503018

https://www.facebook.com/groups/365399796079/?fref=ts

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

elin beş para etmez şerefizlerin mobilet gibi motoru bulunur evlerine teslim edilir.

adam emekle aldığı motorun kamera kaıyıtlarından hala bulamadı mk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152729411433383&set=a.10151073182903383.488570.785618382&type=1&theater

Aras Karafil'in de aynı şekilde çalınmıştı.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şu konu uplayınca bulundu zannediyorum var ya 

abi avm ye bile gitsem kitliyorum motoru etrafta ibne çok gerçi benim motor swordfishinkisinin yanıda cacık ama olsun emekçinin motoru kendine değerli  mobilet bile olsa

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2516 Toplam Mesaj: 19