folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Mouse Önerisi İstiyorum (Düz Kullanıcı İçin)

Mouse Önerisi İstiyorum (Düz Kullanıcı İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Düz kullanıcı olsan burada ne işin olurdu ki? 

cık cık cık yani 

Logitech candır konulu çalışma

Mouse arıyorduk fileli çorap gördük 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Yıllardır kullandığım inca marka mavi benim işimi gören bir mouse vardi, ne güzel mutlu mesut kullanıyordum. geçen gün birden bire bağlantısı kesildi, mouse çalışıyor ama USB dongle la haberlesemiyor. dedim bir tane alırım. neyse a101 de bir baktım. 14 TL iyiymiş bu dedim aldım. neyse taktım şarjlı pil ile çalışmıyor, normal pil ile çalışıyor. yıllar önce aldığım inca marka mouse her türlü pil ile çalışıyor, şu an aldığım mouse bunu yapamıyor ,beni deli etti

Gidip aynı mouse alicam en sonunda ama son kez sormak istedim. şöyle bir baktığımda inca bin Logitech veya A4 tech den çok fiyat farkı kalmamış 

Tavsiyeleriniz var midir?

^^D`

Normal pil'le denememiştim. Şarj'lı pil'le deneyip çalışmadığını görünce, GoSmart'dı heralde markası, iade etmiştim. vay arkadaş Pil seçiyormuş. ^^D`

~@~

Bu maus'ların hepsini de kocaman yapmışlar alüminyum. Şöyle Ufak, yüksek dPi'lı, mobilde android için makro atayabileceğimiz, bol tuşlu, uygun fiyatlı, wireless, mouse bulamadım gitti. 

Büyük olunca çantada Hacimce çok yer kaplıyor.

Aynen aynı marka, bende mi iade etsem acaba, ama işimi görüyor şu anda bir tane alana kadar. 

İşini görüyorsa kullan gitsin. 

O fiyata zaten başka Kablosuz Maus bulmak sıkıntı, Bir de A101 ve Bim harici, dükkandan(mağazadan) aldığında iade etmek istediğinde büyük sıkıntı. 

ama;

Maus'u aldığından beri bugüne kadar kaç gün geçti?

Alkaline pil kullandığından dolayı, bilgisayarda kullanımda bi sıkıntı çekiyor musun? Duraksıyor mu?

Paint'de daire çizmek isteyip sürüklediğinde tam,kusursuz daire yapabiliyor musun? atlama yapıyor mu? Maus Ped kullanıyor musun?

Tuşları tek tıklama yapmak için kullanırken, kazara çift tıklama yapıyor mu?

Pilinin Erken bittiğini hissediyor musun?

Maus'u serbest,hareketsiz bıraktığında, lazer'inin ışığı sönüyor mu, İnAktif hâle geçiyor mu?

bunlara bakıp, buna göre de karar verebilirsin.

Burada Trust marka maus'ları kötülediler ama TeknoSa'da 20-30 lira band'ında fiyatları vardı, onlardan almayı düşünüyorum. Neticede Alman markası. 

~@~

@MyLitta , @ZAlimAdam ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 01/Nis/20 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2253 Toplam Mesaj: 23
mouse deyip gecmemek lazımmış