folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder MS Project For MAC (Veya Altarnatifi Aranıyor)

MS Project For MAC (Veya Altarnatifi Aranıyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Merhabalar;

"ms project for mac cracked" diye aradim ama çok hayal kırıklığına uğradım. Macos için yazmamış microsoft amca. 

Elinde "project plan 365 for mac" crackli olarak olan var mıdır ? Yada Ms Project ile yapilmiş dosyayı açabileceğim crackli baska bir altarnatif de olabilir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Mac tarafında crackli var mı bilmiyorum ama parallel desktop kurup windows tarafında belki denenebilir ilk aklıma gelen. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

ms project online ile mac'den de kullanabilmen lazım.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar;

"ms project for mac cracked" diye aradim ama çok hayal kırıklığına uğradım. Macos için yazmamış microsoft amca. 

Elinde "project plan 365 for mac" crackli olarak olan var mıdır ? Yada Ms Project ile yapilmiş dosyayı açabileceğim crackli baska bir altarnatif de olabilir.

Zamanında şöyle bir dosya atmışım cihaza, şimdi deneyemedim mac olmadığından, belki iş görüyordur program. Her ihtimale karşı önce tarat istersen.

https://dosya.co/77ysg379t929/MOOS-3.1.7.dmg.html

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    KartallMehmet bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar;

Zamanında şöyle bir dosya atmışım cihaza, şimdi deneyemedim mac olmadığından, belki iş görüyordur program. Her ihtimale karşı önce tarat istersen.

Valla galba bu aciyor. Suan ofis dısındayım ama app aciyor gibi gözüküyor. Saolasin. Deneyip tekrar yazarım.

herrero bunu yazdı

Mac tarafında crackli var mı bilmiyorum ama parallel desktop kurup windows tarafında belki denenebilir ilk aklıma gelen. 

Son ihtimal onu dusunuyorum ama kullanılan makine biraz düşük seviye. parallel cok kasar.

sandman bunu yazdı

Hocam onun için uyelik gerekiyor diye biliyorum :(

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Merhabalar;

Valla galba bu aciyor. Suan ofis dısındayım ama app aciyor gibi gözüküyor. Saolasin. Deneyip tekrar yazarım.

herrero bunu yazdı

Son ihtimal onu dusunuyorum ama kullanılan makine biraz düşük seviye. parallel cok kasar.

sandman bunu yazdı

Hocam onun için uyelik gerekiyor diye biliyorum :(

Yanlış hatırlamıyorsam viewer sadece bu program, edit için pek iş görmeyebilir.

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek

Konu açmak istemedim Windows için link varmı

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
Toplam Hit: 857 Toplam Mesaj: 7
ms project