Msconfig Ayarları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Merhabalar , birşey üzerinde uğraşırken msconfig'den servislerin / hizmetlerin tümünü devre dışı bırak dedim , sonra tabi reset attı , reset attıktan sonra şifre'yi girip bilgisayarı açmak için mouse'yi yukarı kaldırdıgım da sifre ekranı gelmiyor. :) 

Ve sanırım driver hizmetlerini de devre dısı bırakmıs olacak ki , açılışta sağ alt köse de olan wi-fi ya da kablo'lu baglantım üzerinde de çarpı işareti çıkmış :) 

Shift tusuna basılı iken reset atıyorum seçenekler gelsin diye ama o ekranda gelmiyor. :) sadece acılıp kapanıyor , malesef bios'da gelmiyor. 

Arastırıyorum ama herkes bilgisayar açıkken , işlem yapıyor , zaten sorun bilgisayarın açılıp işlem yapmaması , mouse'yi tanıyor lakin. 

Şimdi farklı bir bilgisayardan usb 'ye win10 indiriyorum , usb ile baslatmak için bios'u nasıl açarım bir fikrim yok. 

Daha önce yaşamış olan ya da soruna bir çözümü olan var mıdır? 

Roark tarafından 10/Haz/18 00:05 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-update-winpc/msconfig-hizmetler-ayarlarını/5ac24de7-2563-45d9-a8c1-be7199a9a77b 

Bir göz at hocam belki işine yarar.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Hocam teşekkür ederim , bu linke baktım , ama benim bilgisayarım güvenli mod ekranı da gelmiyor :))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Format ayarı sonrası düzeldi , msconfig tüm hizmetleri geri çalıştır işaretledim sorun düzeldi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Format ayarı sonrası düzeldi , msconfig tüm hizmetleri geri çalıştır işaretledim sorun düzeldi. 

Format ayarı? 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Format ayarı? 

Telefondan yazınca böyle oluyor işte hocam. :D usb içerisine win10 kurdum , başlangıç onarma ile sorun çözüldü. Güvenli mod ile açıp , oradan mscofig ayarlarını tekrar aktif hale getirip reset atınca , sorun ortadan kalktı. 

Toplam Hit: 1862 Toplam Mesaj: 6
windows10 msconfig