Msdost İndex Atma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    exploit abi süper anlatmışsın yavvv :)))))))

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocam dalga gecmeyin adamla, senin videolarda fln gordugun MsDos ekranina benzeyen programin adi PERL exploit dili fln da derler... biraz oku arastir, ms dos tan yapilicak cok fazla bisey yoktur, msdos windowsun command satiri gibi biseydir, win de ne yapabiliosan ordan da yaparsin, sadece grafik yok, bazen MSDOS kullanmak bazi islerde daha hizli ve kolay olur, ama msdos la bi isin yok... perl de exploit derlemekle ilgili zumsuk un videosu vardi sanirsam... pm at ona, zaten bu aralar gazli rica etsen cekiverir bi video, yonetmen olcak zaten : D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    milletle dalga geçmeye bayılıyorsunuz ama mevzu yardıma gelince bir şey yapmıyorsunuz.
    sözüm exploit25e
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    ne konuşuyusounuz A.q adama bak gelmiş direk index nasıl Atarım diyo ya buna ftp leri de wersen Atamaz neyine yardım etcem msdost tan index atmaya.gerekince ne zaman görülmüş yardım etmediğim

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leyla
    Leyla's avatar
    Dişi
    :D:D:D çok güldüm msdost :DD:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    arkadaş exploit kullanırken msdos u kullandığımızdan böyle bi başlık açmış.ilgin ç olmuş tabi : )
Toplam Hit: 3599 Toplam Mesaj: 17