Msn 9 Kişi Yedekleme Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

msn 9 da kişi yedekleyemiyor muyuz ? araştırdım ama bulamadım :| nasıl tırt iştir ya bu .

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blitz
    Blitz's avatar
    Erkek
    Salla ya eskisini kur gitsin :)

validen
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

yedeklenmiyormu? Yedekleniyor biliyorum :|

=)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

yedekliyoruz derken?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

geçen ben kişi listesini export ettim, sonra başka msnden geri import edeyim dedim ama kendi oluşturduğu dosyaya geçersiz dedi :D tek tek eklemek zorunda kaldım milleti. bi abukluk var ama çözemedim. var ama tam çalışmıyo diyelim şimdilik.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

ekliyoruz haci sorun ne

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:
    -----------------------------

ekliyoruz haci sorun ne

yedeklemekten bahsetmıstım.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

up up  halletmem lazım :S bahsettıgım olay su eski msn sürümlerinde Kişiler->Kişi Listesini Kaydet yaparak tüm listeyi kaydedebiliyorduk sanırım msnın bu yeni sürümünde yok öyle bir sey aradım bulamadım :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bilmeyenler için yazayım buraya da. msn e bağlı hotmaile girin, kişiler kısmından yönet e tıklayın. oradan ver seçeneğini işaretleyin. dosyayı .csv şeklinde kaydedin. daha sonra normalde aynı yerden al diyip bu dosyayı alması lazım ama ben aldıramadım. aldırabilen olursada nasıl aldırdığını anlatsın bi zahmet :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

bilmeyenler için yazayım buraya da. msn e bağlı hotmaile girin, kişiler kısmından yönet e tıklayın. oradan ver seçeneğini işaretleyin. dosyayı .csv şeklinde kaydedin. daha sonra normalde aynı yerden al diyip bu dosyayı alması lazım ama ben aldıramadım. aldırabilen olursada nasıl aldırdığını anlatsın bi zahmet :)

bende aldıramadım lanet olası listeyi toplu olarak verdim her 20 kişide bir givenlik resmi girmemi istiyo ulan 370 kişi var her 20 kişide bir girmek eziyet girdim 200 e kadar ve 200den sonra hata verdi :| ağlayacaktım sinirden lanet olsun. bunun bi programı yolu yokmu arkadaş kafayı yicem ya :S

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    üstelik gizlilik kısmıda kaldırılmış yeni msnde. Gizlilik diyorum sildiğim adresi geri eklicem hiçbişey yok. Boka çevirmişler msnyi arkadaş ya. Hiçbir faydasını görmedim şahsen eskisi daha güzeldi. Sadece yenisinde almış bitane sosyal ağlar sekmesi koymuşlar oraya giriyosun kıç kadar hiçbişeye yaramıyo. Kaş yapalım derken göz çıkarıyolar

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 1803 Toplam Mesaj: 11