Msn De Cevrım Dı$I İken Yazı Yazma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_komutan
    serseri_komutan's avatar
    Erkek
    Bu LinkLerden saglam olanı yokmu Beh hic

Bu bana aitti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biraz programın çalışma prensibinden bahsetmek istiyorum.Programı kurduktan sonra bir messenger arayüzü çıkıyor. Mail adresini ve passwordu girdikten sonra alta bulunan signin methodunu da normal yapıyoruz. Mobil yaptıgımızda karşı tarafa hareketli çevrimdışı olarak görünüyor.Giriş yaparken statusta herhangi bir değişiklik yapmıyoruz.Giriş yaptıktan sonra iki şekilde karşı tarafa çevrimdışı mesaj atabiliriz.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KBu işte bi bokluk varmış gibi bir his var için de  ooyüzden   kullananlar dikkat edin diyorum   sen de dahil....

Neden prog   arayüzünden msn ye gireyimki   madem ii programcılar   entegrasyon yapsalardı..........

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    valla ben gaim kullanırken millete cevrimdışı görünüyordum

ftw
Toplam Hit: 16742 Toplam Mesaj: 24