Msn De İp Bulmada En Son Yontem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o_sman_54
    o_sman_54's avatar
    Erkek
    fiko  arkadaşa  çok ter  davranıyor sun  yayın ladın bi  bok  acıkla  lemm   hem    sen de  sora  sora    öğrendin   a.q   sen ne  pok  biliyorsun lemm 
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sacrifice
    sacrifice's avatar
    Erkek

evet aynen öyle arkadaş doğru söyledin ki o program da 'netstat -n ' den farklı değil :D

ben de şu sıralarda ip değiştirme programı yazıyorum 3 tane dos komutuyla bağlantı kesmeden ip değiştirmek mümkün ki bu komutları arda arda her saniye yazacak bir programla her saniye ip değiştirmek mümüküm yazar yazmaz sizinle paylaşacağım...

Saygılar

#Coding Sacrifice Perl FSO#
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek
    byhacking bunu yazdı:

ya beyler size bişey diyimmi bu ip alma olayını nekadar kasmışsınız siz ya maşallah. yakında bilgisayarın icadınıda anlatırsınızda ben burda koparım muhhahahahaha

artı unutmadan bu formlarda bi bok yok be ancak lagaluga

═════════════════════════════════════════

siz bu Sitenin içeriğini komedyenler sitesi diye değiştirin gözünüzü sevem

Zorla kimseyi tutmuyoruz kardeş... Kahrolmayız gidersen.. Site içeriği konusunda boş endişelere kapılma kısacası... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeox
    xeox's avatar
    Erkek

byhacking bunu yazdı:

kapılmama gerek yok zaten sadece boş konuştuğunuzu söylüyorum.ha sitenizede sadece bi bakayım adam akıllı bi sitemi diye ama gerçektende bilgi alış verişinden fazla laf cambazlığı var. kimsenin burda okadar şaşalı bir bilgisai oluğunu sanmıyorum.

Bak bu senin görüşün, Lisa-ı münasib ile dillendirirsen herkes saygı duyar... Ama bir önce ki mesajında olduğu gibi hiç bir "bok-mok, hiç bir halt yok burada" gibi hakaret dolu yazarsan buda pek ciddiye alınmaz ve ve bu tarzda yazan birinin aslında her bir halttan yoksun olduğu düşünülür. Hakaret edecek kadar beğenmiyorsan senin sanılarınla kimsede hakaretlerini dinlemek zorunda değil.. ve kimisenin şaşalı bilgisi olmadığı yorumunu getirecek kadar varsa ŞAHŞALI bilgin, sen aydınlat milleti bizde görelim, boşmu konuşuyorsun, yoksa varmı bir numara sende...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

byhacking bunu yazdı:

kapılmama gerek yok zaten sadece boş konuştuğunuzu söylüyorum.ha sitenizede sadece bi bakayım adam akıllı bi sitemi diye ama gerçektende bilgi alış verişinden fazla laf cambazlığı var. kimsenin burda okadar şaşalı bir bilgisai oluğunu sanmıyorum.

Tahribat.com un güzel yanı nedir biliyomusun?  kimse buraya gökten inipte bişey öğrenemez.. yani sen üye ol.. gel buraya şu varmı bu varmı diye araştır..  zor..

he bulursun bazı cvplar ama.. baba problemlerin varsa.. onlar bizim duvarların arkasında çözülür.. tabi senin samimiyetini anladığımız zaman.. senin gördüğün geyik loglar sitenin görünen yüzü... bide görünmeyen yüzü var..

şunuda unutmaki burda bilgisayarın her dalından çok çok profesonel insanlar var... ama bunu sen göremezsin :) sen geyik sanarsın

çünkü biz öyle gözükmesini istiyoruz :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_reis
    pc_reis's avatar
    Erkek

SLM ARKADAŞAR BİZİM BU TARDEŞİMİZ DAHA BİLMİYOO OLABİLİR AMA BİZDE ANAMIZIN KARNINDA ÖĞRENMEDİK DİMİ OLM SENİN YERİNDE OLSAYDIM DÖKÜMANLARI OKU TAMAM BİDE IP NOSUYLA ADAM PC  DEN SENİN PC YE ONUN PC DE OLAN HERŞEYİ ALABİLİRSİN AMA BAYAĞI Bİ AĞIR GELİYOOO

ONUN BİLGİSAYARINA YAPMADIĞINI BIRIKMAZSIN AMA ÖYLE  PROĞRAMLAR VAR BENİM HACK ARŞİVİMDE OLMASI LAZIM İSTEYENE YOLLAYABİLİRİM

$ELAMETLE

Allahın Rahmeti Üstümüze Olsun!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek
    programı indiremiyorum.. neden acep?

imza mimza yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer
    zafer's avatar
    Erkek

hocam verdiğiniz adrete dosyo bulunmuyor farklı bir adresi olan varmı yada arkadaşlardan biri programı bana yollayabilirmi

FNT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    sacrifice bunu yazdı:
    -----------------------------

evet aynen öyle arkadaş doğru söyledin ki o program da 'netstat -n ' den farklı değil :D

ben de şu sıralarda ip değiştirme programı yazıyorum 3 tane dos komutuyla bağlantı kesmeden ip değiştirmek mümkün ki bu komutları arda arda her saniye yazacak bir programla her saniye ip değiştirmek mümüküm yazar yazmaz sizinle paylaşacağım...

Saygılar

-----------------------------
    Bak bunu sabırsızlıkla bekleyeceğim çoook çoook kolay gelsin hazır olunca beklıyoruzzzz

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
Toplam Hit: 14858 Toplam Mesaj: 20