folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Msn De Konuşutuğumuz Kişinin İp Nasıl Öğreniriz?

Msn De Konuşutuğumuz Kişinin İp Nasıl Öğreniriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iamos
    iamos's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar,

msn de uzun süredir sohbet ettiğim biri var. bana yalan söylediğini tahmin ediyorum. ip numarasını nasıl öğrenebilirim?

Fikirlerinizi etrafa saçın, saçınki yerlerine yenileri yetişsin....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    denemedim işe yarar mı bilmem şimdi aklıma geldi.
    msngr ayarlarında dosya transferi yaparken kullanıcıya direk bağlan gibi bişey direk açık geliyor. sen ona bir dosya ver. o onu alırken.
    dosu aç netstat komutunu ver netstat o an açık olan bağlantıları gosteriyo orda bağlandığın ipleri görebilirsin.

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek

tagext in dediği gibi tam açayım istersen bazı şeyleri biliyorsundur acemi muamelesi yaptı deme ama :))

başlat/çalıştır

Açılan pencereye cmd yaz okeyle  acılan pencereye netstat -n okeyle  çesitli ip ler çıkacak , sayfa açık kalsın ve ip sini bulmak istediğin  kişiye msn üzerinden herhangibi birsey yolla kabul edince yine netstat -n yaz okeyle arada farklı olan ip o kişiye aittir.

KOLAY GELSİN

~~~Knowledge is power and not free~~~
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    David
    David's avatar
    Erkek

aradaslar netstat olayini belirtmis guzel simditransfere baslamadan once netstat yap bak iplere ve transfere basaldikdan sonra yap ilk netstat da aldigin sonuclarda olmayan ip o kisinin dir cunki netstat da bir cok ip cikio oyuzden yani  bilmem anlata bildimmi direk netstat yazman yeterli -n i kullanmasanda olur.

Toplam Hit: 2279 Toplam Mesaj: 4